"Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny"
GMINA ZDUNY Zduny 1C 99-440 Zduny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00084653
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00084653/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-14 12:03
- Lokalizacja
- Zduny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-378a91dc-931f-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 8341017661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00084653 z dnia 2022-03-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZDUNY Zduny 1C 99-440 Zduny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148561
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 C
1.5.2.) Miejscowość: Zduny
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-440
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminazduny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugzduny.nv.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.ugzduny.nv.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-378a91dc-931f-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00084653
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034738/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063883/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące roboty:
• Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej,
• Uzyskanie niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych,
• budowę zadaszeń miejsc handlowych: 2 szt. małych wiat i 1 szt. duża wiata,
• remont wnętrza budynku toalet ogólnodostępnych wraz z dostosowaniem go dla niepełnosprawnych,
• wykonaniu remontu posadzek terenu targowiska, dostosowanie dojścia do toalet dla osób niepełnosprawnych,
• montażu śmietników i tablic informacyjnych w obszarze targowiska i placu
parkingowego,
• montażu bramy wjazdowej na teren targowiska wraz z ogrodzeniem,
• montaż i zasilanie zaworu zewnętrznego, umożliwiającego utrzymanie czystości na terenie obiektu oraz podlewanie roślinności,
• wykonanie wewnętrznej instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, grzewczej w pomieszczeniu przebudowywanej toalety,
• wykonanie niezbędnego odwodnienia terenu: odwodnienie z terenu targowiska bez zmian – na teren zielony; odwodnienie z terenu parkingów do kanalizacji deszczowej zlokalizowanej w działce drogowej nr dz. 725,
• wykonanie instalacji oświetlenia w obszarze targowiska i placu parkingowego,
• remontu miejsc parkingowych wraz z aranżacją zieleni wokół parkingu,
• wycinkę drzew,
• wykonanie nowych nasadzeń drzew oraz krzewów,
• wykonanie instalacji elektrycznych w przebudowywanej łazience,
• dostosowanie w zakresie ochrony pożarowej obiektów,
• wykonanie instalacji OZE – panele fotowoltaiczne,
• wykonanie oświetlenia terenu targowiska oraz parkingu wraz z oświetleniem pod wiatami,
• wykonanie instalacji monitoringu targowiska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na realizację prac projektowych i robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny” do dnia składania ofert tj. do dnia 08.03.2022 r. wpłynęła jedna oferta, której kwota przewyższa kwotę zabezpieczoną przez Zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2531646,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |