Przygotowanie oraz dostarczenie wyżywienia dla 15 uczestników Świetlicy Środowiskowej w Kwiatkowicach oraz dla 15 uczestników Świetlicy Środowiskowej w Zalesiu.

Gmina Wodzierady

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00085157
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-14 14:16
Lokalizacja
Wodzierady, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8311566110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

4 przyznane

MONIKA BARTNIKŁódź, PL
53 940 PLN
MONIKA BARTNIKŁódź, PL
10 848 PLN
MONIKA BARTNIKŁódź, PL
53 940 PLN
MONIKA BARTNIKŁódź, PL
10 848 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.