Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem

Powiat Inowrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00093759
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00093759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-22 10:57
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82aeb166-8466-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
5562687660
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSprzęt fotograficznyPomoce dydaktyczneKładzenie zaprawy i rynienRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneMontaż instalacji piorunochronnejRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie drzwiInstalowanie okienRoboty elewacyjnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00093759 z dnia 2022-03-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Inowrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350719

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mątewska 17

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523592200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@inowroclaw.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/inowroclaw.powiat

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82aeb166-8466-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00093759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001949/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047451/05

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.IV.272.1.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1312183,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu i budynku gospodarczego wraz z zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem. Lokalizacja inwestycji: ul. Wielkopolska 11, 88-100 Inowrocław, działka o nr ewid. 58, obręb 0007, Inowrocław Obr. 7, arkusz 90, jednostka ewidencyjna: 040701_1, Inowrocław. Na działce znajdują się dwa budynki, w tym zabytkowy dom rodziny Jana Kasprowicza wpisany do rejestru zabytków pod nr A/313/1 decyzją z dnia 15.05.1992 r. oraz budynek gospodarczy. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: prace remontowe dwóch istniejących budynków wraz z zagospodarowaniem terenu, w ramach których zostaną wykonane nowe instalacje wewnętrzne i zewnętrzne dostosowanie do aktualnych przepisów oraz zakup i dostawę wyposażenia. Budynek gospodarczy w południowo-zachodniej części działki stanowić będzie zaplecze-techniczne i sanitarne. Budynek podzielono na trzy pomieszczenia: zaplecze gospodarcze oraz dwie łazienki: męską oraz damską przystosowaną także dla osób niepełnosprawnych.
W zakres robót wchodzą:
1) prace przygotowawcze;
2) prace rozbiórkowe;
3) prace budowlane;
4) wyposażenie instalacyjne obiektu, w tym:
- instalacja wodociągowa,
- instalacja kanalizacji sanitarnej,
- instalacja elektryczna,
- okablowanie strukturalne, WI-FI,
- system sygnalizacji włamania i napadu,
- system telewizji dozorowej,
- instalacja odgromowa do wymiany.
5) zagospodarowanie terenu.
Teren całej inwestycji zostanie przystosowany do użytku przez osoby niepełnosprawne.
W ramach wyposażenia Wykonawca na własny koszt musi dostarczyć do Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu następujące elementy:
1) namiot i meble zewnętrzne;
2) materiały edukacyjne i promocyjne;
3) sprzęt komputerowy i multimedialny;
4) urządzenia interaktywne;
5) meble i wyposażenie kuchenne;
6) rowery, stacje bazowe dla rowerów oraz stojaki do rowerów.
Wykonawca zobowiązany będzie do wniesienia, rozładunku oraz uruchomienia przedmiotu zamówienia w pomieszczeniach Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.
W przypadku mebli zewnętrznych, mebli i wyposażenia kuchennego oraz dostawy rowerów, stacji bazowych dla rowerów oraz stojaków dla rowerów Wykonawca zobowiązany jest również do ich zamontowania według harmonogramu uzgodnionego z Zamawiającym.
Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane, których zakres określa projekt budowlany;
2) przedłoży Zamawiającemu najpóźniej w dniu zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego w wersji papierowej oraz elektronicznej na nośniku danych np. płycie CD, DVD 2 egz. dokumentacji powykonawczej obejmującej:
a) dokumentację budowy z naniesionymi zmianami dokonanymi w toku wykonywania robót oraz geodezyjnymi pomiarami powykonawczymi, w tym geodezyjną inwentaryzację powykonawczą,
b) oryginalne atesty i świadectwa potwierdzające dopuszczenie do stosowania użytych przy realizacji zamówienia materiałów budowlanych, elementów wykończenia stałego wyposażenia i technologii,
c) instrukcje, opisy i kopie kart gwarancyjnych urządzeń zamontowanych w wyniku realizacji robót.
Wyroby budowlane użyte do wykonania robót muszą odpowiadać wymaganiom określonym w obowiązujących przepisach z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 r. poz. 2351, z późn. zm.).
Wykonawca wykona roboty budowlane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 r. w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (Dz. U. z 2003 r. nr 120 poz. 1126). Wykonawca w celu wykonania prac musi dysponować sprawnym technicznie sprzętem dopuszczonym do eksploatacji i posiadającym aktualne przeglądy techniczne.
Do wykonania całości przedmiotu zamówienia Wykonawcy zobowiązani są użyć materiałów pierwszego gatunku, gwarantujących najwyższą jakość o parametrach technicznych i jakościowych nie gorszych niż określone w dokumentach zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest do założenia własnych podliczników wody i prądu oraz dysponowania własnym zapleczem budowlanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45443000-4 - Roboty elewacyjne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono jedną ofertę przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MEGA Sp. z o.o. ul. Cicha 15A, 88-100 Inowrocław, która podlega odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2145191,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2145191,74 PLN

2022-03-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane