Budowa sieci kanalizacyjnej i ujęcia wody w Sułowie.

GMINA RZEPIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00087977
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00087977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-16 12:59
Lokalizacja
Rzepin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d7dcd88-6a08-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
5980005597
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPróbne wiercenia i wykopyRoboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody

Wykonawcy

2 przyznane

SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
3 936 000 PLN
KAROL PŁACZEKLeszno, PL · lot 1
300 685,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00087977 z dnia 2022-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacyjnej i ujęcia wody w Sułowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZEPIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzepin

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-110

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957596035

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzepin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rzepin.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rzepin.bip.net.pl/?c=490

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci kanalizacyjnej i ujęcia wody w Sułowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d7dcd88-6a08-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003640/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa sieci kanalizacyjnej i ujęcia wody w Sułowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, operacja typu "Gospodarka wodno - ściekowa" w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00340322/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGKŚI.271.14.2021.AP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3229460,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej
grawitacyjnej w Sułowie wraz z sięgaczami do granicy działek. W opracowaniu uwzględniono
kanalizację z rur DN 200 PVC-U lite SN 8 SDR34 wraz z sięgaczami z rur DN 160 PVC-U lite
SN8 SDR34 do granicy działek pod docelowe przyłącza kanalizacyjne. Zakładana długość sieci
kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wynosi 2130 m, a ilość sięgaczy wynosi ok. 60 szt. W ramach
inwestycji należy także wykonać rurociąg kanalizacji tłocznej DN110PE o dł. ok. 3007 m, oraz
320 m DN90PE. Planuje się także budowę 1 głównej tłoczni ścieków oraz 1 szt. przepompowni
ścieków (dwupompowa) wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego (ogrodzenie panelowe z
podmurówką – w tym brama, utwardzenie z kostki, oświetlenie hybrydowe, zdalny monitoring
procesów oraz zdalny monitoring wizyjny włączony do systemu operatora). Zamówienie ma na
celu uzbrojenie w kanalizację kolejnej wsi na terenie Gminy Rzepin, poprawę jakości życia
mieszkańców na rozpatrywanym terenie. Potrzeba budowy wynika z konieczności
odprowadzania ścieków bytowo-gospodarczych do miejskiego systemu kanalizacyjnego.
Inwestycja zapewni: - powiększenie liczby korzystających z miejskiego systemu wod-kan, -
likwidację odprowadzania ścieków do osadników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 3049460,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego ujęcia wody (awaryjnego) o wydajności ok. 18,0
m3/h na działce nr 144/49 – w sąsiedztwie stacji uzdatnia wody. Wraz z ujęciem wody należy
wykonać odcinek zewnętrznej instalacji elektrycznej oraz wodociągowej. Włączenie instalacji w
główną rozdzielnie znajdującą się w budynku SUW

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3936000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4350756,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3936000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SANITEX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942570026

7.3.3) Ulica: Niemcewicza 5

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie Etapu 1, tj. dokumentacji projektowej (na podstawie PFU) i wydanie jej Zamawiającemu
wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację prac zgodnie
z przepisami ustawy Prawo Budowlane w tym wszelkich innych niezbędnych decyzji, opinii i
uzgodnień niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji w terminie do 8 miesięcy od daty podpisania
umowy na realizację zamówienia oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót
budowlano - montażowych i okresu gwarancyjnego

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3936000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300685,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462253,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300685,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa Karol Płaczek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971012322

7.3.3) Ulica: Św. Maksymiliana Kolbe 65

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300685,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2022-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane