„Zagospodarowanie działki nr 5050/2 obręb Wolbrom polegające na budowie zjeżdżalni” - projektuj i buduj
GMINA WOLBROM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00085573
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00085573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-15 08:28
- Lokalizacja
- Wolbrom, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77f85e33-92ee-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6372003423
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00085573 z dnia 2022-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie działki nr 5050/2 obręb Wolbrom polegające na budowie zjeżdżalni”
- projektuj i buduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBROM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ul. Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wolbrom
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32/ 6442304
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umigwolbrom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolbrom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/5774581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie działki nr 5050/2 obręb Wolbrom polegające na budowie zjeżdżalni”- projektuj i buduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77f85e33-92ee-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035861/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowania terenu basenu przy ul. Kamiennogórskiej w Wolbromiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach Osi Priorytetowej 11 (Działanie 11.3.Fundusz rewitalizacji i odnowy Małopolski).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066005/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WTI.271.2.1.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania p.n. "Zagospodarowanie działki nr 5050/2 obręb Wolbrom polegające na budowie zjeżdżalni " i ma na celu modernizację odkrytej pływalni wchodzącej w skład zespołu basenów w Wolbromiu wraz z opracowaniem kompletnej dokumentacji projektowej niezbędnej do wykonania opisanych w PFU robót.
Realizacja powyższych zadań obejmuje swoim zakresem wykonanie wszelkich prac badawczych, inwentaryzacyjnych, pomiarowych, projektowych w zakresie niezbędnych branż, ziemnych, budowlanych, instalacyjnych oraz wykończeniowych niezbędnych do zrealizowania w/w inwestycji.
Do przedmiotu zamówienia należy również uzyskanie wszelkich pozwoleń i uzgodnień niezbędnych do zaprojektowania, realizacji oraz oddania obiektów do użytkowania oraz uruchomienie zjeżdżalni i wszystkich jej elementów i wbudowanych urządzeń wraz z wyposażeniem wg wymagań wynikających z obowiązujących przepisów i PFU.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43000000-3 - Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany
43320000-2 - Urządzenia budowlane
43324100-1 - Urządzenia do basenów kąpielowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71210000-3 - Doradcze usługi architektoniczne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z zapisami art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r.Prawo zamówień publicznych /t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1129 z późn. zm./ Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym na „Zagospodarowanie działki nr 5050/2 obręb Wolbrom polegające na budowie zjeżdżalni”- projektuj i buduj, wpłynęła 1 oferta. Z uwagi na fakt, iż cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 360.000,00 zł brutto, Zamawiający unieważnił przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Należy przy tym podkreślić, że Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty czyli do 676.500,00zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 676500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |