SVA/Z/G/4620-2/2022: Przebudowa dwóch budynków usługowych wraz z zagospodarowaniem terenu oraz rozbiórka magazynu opału i wiaty dla rozbudowy nowej siedziby AMW SINEVIA Sp. z o.o. w m. Gniezno
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00094037
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00094037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-22 12:22
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93e1fa63-7dd1-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00094037 z dnia 2022-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/Z/G/4620-2/2022: Przebudowa dwóch budynków usługowych
wraz z zagospodarowaniem terenu oraz rozbiórka magazynu opału i wiaty
dla rozbudowy nowej siedziby AMW SINEVIA Sp. z o.o. w m. Gniezno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amwsinevia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/Z/G/4620-2/2022: Przebudowa dwóch budynków usługowychwraz z zagospodarowaniem terenu oraz rozbiórka magazynu opału i wiaty
dla rozbudowy nowej siedziby AMW SINEVIA Sp. z o.o. w m. Gniezno
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93e1fa63-7dd1-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00038503/05
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/Z/G/4620-2/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5415480,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych robót budowlanych branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej dwóch istniejących budynków dla rozbudowy nowej siedziby w WRI – KZB Gnieźnie.
Zakres zamówienia obejmuje przebudowę dwóch budynków usługowych wraz z instalacjami wod-kan, c.o., wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, elektrycznej i teletechnicznej oraz zagospodarowanie terenu z miejscami postojowymi i zewnętrznymi odcinkami instalacji elektrycznej, kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na działce 7/40 przy ulicy Chrobrego w Gnieźnie. Roboty obejmują również rozbiórkę magazynu opału oraz stalowej wiaty na działce nr 7/40, przy ulicy Chrobrego 20a w Gnieźnie zgodnie z pozwoleniem na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 5 850 000,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną złożoną przez Wykonawcę: WEZAMBUD Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 37A, 88-400 Żnin wynosi 8 936 670,14 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8936670,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9757848,85 PLN
| 2022-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |