Wycinka drzew, krzewów i samosiejek, podcinka gałęzi i konarów, karczowanie i frezowanie pni oraz nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2025r.
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00133781
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00133781/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-06 09:36
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbdf0cef-e101-40ce-87f7-f060f34b4400
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00133781 z dnia 2025-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wycinka drzew, krzewów i samosiejek, podcinka gałęzi i konarów, karczowanie i frezowanie pni oraz nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2025r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbdf0cef-e101-40ce-87f7-f060f34b44001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wycinka drzew, krzewów i samosiejek, podcinka gałęzi i konarów, karczowanie i frezowanie pni oraz nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2025r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbdf0cef-e101-40ce-87f7-f060f34b4400
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00133781
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/2/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wycinka drzew, krzewów i samosiejek, podcinka gałęzi i konarów, karczowanie i frezowanie pni oraz nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2025r.
2. Zadanie obejmuje całą sieć dróg powiatu krakowskiego w zakresie opisanym w Tabeli Elementów Rozliczeniowych.
3. Podane w tabeli elementów rozliczeniowych „przewidywane ilości” są ilościami orientacyjnymi, Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększania bądź zmniejszania podanych ilości, z zachowaniem warunku nieprzekraczania wartości umowy.
4. Zamawiający określa jako minimalną ilość drzew do wycinki – 100 szt. o średnicy do 60 cm; minimalną ilość nasadzeń zastępczych - 150 szt. drzew o średnicy do 14cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 03452000-3 - Drzewa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03451300-9 - Krzewy
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 995000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2461401,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 995000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JANUSZ ŁAKOMY FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA "JANET"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6761597552
7.3.4) Miejscowość: Bolechowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 995000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-10-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |