„Remonty dróg gminnych o nawierzchniach żużlowych, gruntowych i tłuczniowych w m. Skarżysku -Kamiennej w 2022r.”
GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00086364
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00086364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-03-15 12:43
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e70e52f-9487-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6630008207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00086364 z dnia 2022-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Remonty dróg gminnych o nawierzchniach żużlowych, gruntowych i tłuczniowych w m. Skarżysku -Kamiennej w 2022r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.skarzysko.pl/artykul/82/6598/zp-271-3-2022-as1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remonty dróg gminnych o nawierzchniach żużlowych, gruntowych i tłuczniowych w m. Skarżysku -Kamiennej w 2022r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e70e52f-9487-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00086364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036124/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remonty dróg gminnych o nawierzchniach żużlowych, gruntowych i tłuczniowych na terenie m. Skarżyska-Kamiennej w 2022r
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00065649/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2022.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac na drogach gminnych miasta Skarżyska - Kamiennej polegających m.in. na:
• - wykonaniu remontów nawierzchni tłuczniowych, żużlowych, gruntowych dróg z nadaniem prawidłowych spadków poprzecznych i podłużnych oraz ich zagęszczeniu,
• - dowozie materiału ulepszającego tj. tłuczeń, w celu wbudowania go w miejsca ubytków,
• w których jest jego niedobór oraz w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
• - wykonaniu remontów cząstkowych nawierzchni tłuczniowych,
• - ścięciu poboczy, przy założonej średniej grubości warstwy ścinanej 10 cm,
• - oczyszczeniu rowów z namułu i zanieczyszczeń o średniej grubości 20 cm z równoczesnym
• profilowaniem dna i skarp,
• - wykonanie nawierzchni tłuczniowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta :
1. Przedsiębiorstwo Usługowo –Produkcyjno -Handlowe GRES ul. Browarska 1B; 26-500 Szydłowiec – cena 447.043,50 zł brutto
Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 260.000,00 zł.
Biorąc powyższe pod uwagę zachodzą przesłanki do unieważnienia przedmiotowego postępowania gdyż na tym etapie postępowania Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty do kwoty najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |