Remont cząstkowy emulsją i grysami oraz przełomów, a także remont nawierzchni masą mineralno – asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Dębica.

Gmina Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00086760
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00086760/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-15 14:21
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-998300ca-930d-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
8722216736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00086760 z dnia 2022-03-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy emulsją i grysami oraz przełomów, a także remont nawierzchni masą mineralno – asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Dębica.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661056

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 13

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6803342

1.5.8.) Numer faksu: 14 6803336

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: januszbelch@ugdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy emulsją i grysami oraz przełomów, a także remont nawierzchni masą mineralno – asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Dębica.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-998300ca-930d-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00086760

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038472/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont cząstkowy emulsją i grysami oraz przełomów, a także remont nawierzchni masą mineralno – asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Dębica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063604/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.03.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162125,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane:

Remont cząstkowy emulsją i grysami oraz przełomów a także remont nawierzchni masą mineralno- asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Dębica.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z wykonaniem remontów cząstkowych nawierzchni tłuczniem, mieszanką mineralno asfaltową, emulsją i grysami przy użyciu remontera oraz powierzchniowego pojedynczego utrwalenia nawierzchni bitumicznej emulsją i grysami.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) dokumentacja projektowa tj. :
- dokumenty umożliwiające jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót podstawowych oraz uwarunkowań
i dokładnej lokalizacji ich wykonywania - opis przedmiotu zamówienia, mapa,
- przedmiar robót, oraz
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót,
- wykonane przez: Piotr Szyper
Należy zastosować grys jak w poz. 5 przedmiaru tj. 4-6,3 mm. STWiOR określa standardy i jakość wykonywanych robót. W dokumencie wykreśla się wszelkie zapisy o grubości grysu jako 2-4 mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne i prawne:
W postępowaniu złożono jedną ofertę. Oferta z najniższą ceną to Oferta Wykonawcy: Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Spółka Akcyjna, ul. Drogowców 1, 39-200 Dębica , ceną oferty: 447 906,96 zł brutto.
W dniu 09 marca 2022 r. Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://miniportal.uzp.gov.pl/ informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 200 000,00 zł brutto zł .
W chwili obecnej NIE jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447906,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 447906,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie unieważniono.
2022-03-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane