Przebudowa dróg powiatowych nr 3313D i 3327D na terenie Gminy Nowa Ruda
Powiat Kłodzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00087474
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00087474/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-16 10:27
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d9fa9b7-8fda-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8831680036
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00087474 z dnia 2022-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych nr 3313D i 3327D na terenie Gminy Nowa Ruda
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłodzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890721233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 1
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 865 75 23
1.5.8.) Numer faksu: 74 867 32 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.zilbert@powiat.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych nr 3313D i 3327D na terenie Gminy Nowa Ruda2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d9fa9b7-8fda-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087474
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035981/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg powiatowych nr 3313D i 3327D na terenie Gminy Nowa Ruda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060612/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG.272.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania nadana przez zamawiającego: „Przebudowa dróg powiatowych nr 3313D i 3327D na te-renie Gminy Nowa Ruda”. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze wstępną promesą Nr 01/2021/4697/Polski Ład.
2. Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego są: roboty budowlane
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) przebudowę drogi powiatowej nr 3313 D w km 2+050 do 4+520 i 4+865 do 5+765 przez miejscowości Nowa Wieś oraz Czerwieńczyce, Gmina Nowa Ruda w szczególności w zakresie:
a) rozbiórka istniejącej nawierzchni bitumicznej i innych elementów drogi,
b) frezowanie istniejącej nawierzchni lokalnie na średnią głębokość 5 cm,
c) wykonanie remontu elementów odwodnienia,
d) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grubość 6 cm warstwa wiążąca,
e) wykonanie nawierzchnia z betonu asfaltowego grubość 4 cm warstwa ścieralna,
f) wykonanie poboczy,
g) wykonanie zjazdów,
h) wykonanie ścieku z kostki kamiennej i z korytek betonowych,
i) brukowanie pobocza kostką kamienną,
j) wykonanie barier stalowych i poręczy z rur.
h) remont 2 mostów.
2) przebudowę drogi powiatowej nr 3327 D w km 0+000 – 1+367 przez miejscowość Bożków, Gmina Nowa Ruda w szczególności w zakresie:
a) rozbiórka istniejącej nawierzchni bitumicznej i innych elementów drogi,
b) frezowanie istniejącej nawierzchni lokalnie na średnią głębokość 3 cm,
c) profilowanie i zagęszczenie podbudowy po frezowaniu,
d) wykonanie remontu elementów odwodnienia,
e) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grubość 4 cm warstwa wiążąca,
f) wykonanie nawierzchnia z betonu asfaltowego grubość 4 cm warstwa ścieralna,
g) budowa chodników z kostki brukowej betonowej szarej o grubości 8 cm,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7448100,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8182107,79 PLN
| 2022-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |