Przebudowa istniejącego budynku „Starej Szkoły” w Brodach

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00087511
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00087511/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-16 10:38
Lokalizacja
Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a6fa1da-7f45-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
5511158182
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeBetonowanieZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ SZYMULAŁączany, PL · lot 0
2 296 401,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00087511 z dnia 2022-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa istniejącego budynku „Starej Szkoły” w Brodach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalwaria Zebrzydowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 7

1.5.2.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kalwaria-zebrzydowska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalwaria-zebrzydowska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa istniejącego budynku „Starej Szkoły” w Brodach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a6fa1da-7f45-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087511

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016835/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa Starej szkoły w Brodach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00038171/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane: przebudowa istniejącego budynku „Starej Szkoły" w Brodach, zlokalizowanego w Brodach na działkach nr 3229, 3339, 2701/1. Na przedmiot zamówienia składa się m. in. następujący zakres:
- konserwacja i izolacja ścian fundamentowych,
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie podłogi drewnianej nad stropem parteru,
- remont i wymiana niektórych elementów konstrukcji dachowej, ocieplenie,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- wykonanie ścian wewnętrznych na parterze i poddaszu,
- wykonanie poddasza użytkowego,
- wykonanie klatki schodowej wewnętrznej żelbetowej,
- wykonanie wewnętrznych instalacji,
- wykonanie zbiornika szczelnego,
- utwardzenie terenu.
2. Szczegółowy zakres robót określony został w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarze robót oraz w projekcie budowlanym, załączonych do SWZ. W zakresie ilości okien przeciwpożarowych należy uwzględnić ilość z przedmiaru robót (zwiększona w stosunku do projektu budowlanego).
3. Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
4. Wypłata wynagrodzenia będzie oparta na zasadach przyjętych zgodnie z regulaminem naboru wniosków o dofinansowanie Edycja 1 w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych oraz Uchwałą nr 84/2021 Rady Ministrów z 1.07.2021 r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
5. Projekt przewiduje przebudowę istniejącego historycznego budynku wraz z zagosp. terenu oraz dostosowaniem do potrzeb os. niepełnosprawnych, z przeznaczeniem na cele kulturalne, turystyczne i społeczne. Budynek znajduje się w bardzo złym stanie technicznym. Jest to obiekt zabytkowy, dokumentacja budowlana została pozytywnie zaopiniowana przez właściwy organ ochrony konserwatorskiej. Obiekt znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy DK 52, przed wjazdem do miasta i stanowiłby wizytówkę miasta i gminy. Na parterze zlokalizowane zostaną dwa pomieszczenia pod wynajem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2296401,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3108672,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2296401,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Remontowo-Budowlana Andrzej Szymula

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5511626370

7.3.3) Ulica: Zagroda 4

7.3.4) Miejscowość: Łączany

7.3.5) Kod pocztowy: 34-115

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2296401,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane