Dostosowanie szpitala do przepisów prawa poprzez wymianę instalacji wewnętrznych i zewnętrznych - Instalacja awaryjnego przyłącza wody
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00087234
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00087234/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-16 09:07
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8765948c-93ce-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00087234 z dnia 2022-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie szpitala do przepisów prawa poprzez wymianę instalacji wewnętrznych i zewnętrznych - Instalacja awaryjnego przyłącza wody
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: (14)6621437
1.5.8.) Numer faksu: (14)6621155
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-brzesko.pl/zamowienia-publiczne/przetargi-2022/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie szpitala do przepisów prawa poprzez wymianę instalacji wewnętrznych i zewnętrznych - Instalacja awaryjnego przyłącza wody2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8765948c-93ce-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087234
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009676/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Dostosowanie Szpitala do przepisów prawa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064659/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-10/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 35000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pod nazwą: Dostosowanie szpitala do przepisów prawa poprzez wymianę instalacji wewnętrznych i zewnętrznych - Instalacja awaryjnego przyłącza wody, w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68, 32-800 Brzesko.
Przedmiot zamówienia realizowany jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiotowe zamówienie obejmuje w szczególności obejmuje:
1) Etap 1 - 1) opracowanie dokumentacji projektowej na cele instalacji awaryjnego przyłącza wody, w zakresie niezbędnym do tzw. zgłoszenia robót budowlanych, w tym m.in.:
a) pozyskanie wszelkie niezbędnych do zgłoszenia dokumentów (w szczególności: mapy, wpisy z rejestru gruntów itp.) do celów projektowych wraz z ich aktualizacją,
b) uzyskanie zgody od właścicieli działek, przez które biegnie trasa przedmiotowego przyłącza na czasowe zajęcie nieruchomości celem wykonania robót budowlanych (o ile dotyczy);
c) przestrzeganie warunków wynikających z uzyskanych już przez Zamawiającego opinii i uzgodnień, dokonanie ich aktualizacji, jeżeli istnieje taka konieczność;
d) opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (o ile dotyczy);
e) na podstawie udzielonego przez Zamawiającego pełnomocnictwa dokonanie skutecznego zgłoszenia robót we właściwym organie administracyjnym (przy czym pod pojęciem „skutecznego zgłoszenia robót budowlanych”, należy rozumieć złożenie stosownego zawiadomienia w odpowiednim organie administracyjnym i uzyskanie od tego organu zaświadczenie o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu);
2) Etap II - wykonanie, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i skutecznego zgłoszenia robót budowlanych, prac budowlanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Realizacja robót budowlanych została podzielona na dwa odcinki:
a) odcinek pierwszy:
- wykonanie połączenia między hydrantem 1(H1) a miejscem planowanej instalacji wodomierza (WO);
- długość przyłącza – 42 metry / średnica przyłącza – 110 mm;
- przyłącze z tworzywa sztucznego;
- w miejscu wskazanym symbolem WO (załącznik 1) montaż wodomierza;
b) odcinek drugi:
- wykonanie połączenia między hydrantem wodomierzem (WO) a trójnikiem T;
- długość przyłącza do ustalenia podczas wizji (orientacyjna długość 24 metry) / średnica przyłącza 110mm;
- przyłącze z tworzywa sztucznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |