Przebudowa drogi gminnej ulicy Kościuszki w Złotoryi.

GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00088216
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00088216/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-16 13:58
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d2c769a-631a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6941566116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ JAGIELSKIBolesławice, PL · lot 0
5 166 307,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088216 z dnia 2022-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ulicy Kościuszki w Złotoryi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Orląt Lwowskich 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/ 8779 100

1.5.8.) Numer faksu: 76/ 8783 120

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotoryja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/zlotoryja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej ulicy Kościuszki w Złotoryi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d2c769a-631a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088216

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001515/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi wraz z odwodnieniem i oświetleniem ul. Kościuszkii Kolejowej w Złotoryi.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00327629/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAG.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dot. przebudowy drogi gminnej ulicy Kościuszki na długości ok 561 m i szerokości zmiennej 6,0 m – 7,8 m w ramach, której zostanie wymieniona nawierzchnia wraz z podbudową na bitumiczną. Zostanie przebudowane skrzyżowanie dróg gminnych ulic Kościuszki, Szpitalnej i Górniczej na rondo. Wybudowane zostaną nowe i przebudowane istniejące chodniki i dojścia oraz parkingi. Zostaną wyniesione i doświetlone przejścia dla pieszych oraz dobudowane pobocza jezdni z kamienia. Planowana jest wymiana oświetlenia oraz rozdział kanalizacji deszczowej od sieci ogólnospławnej. 2. Roboty będą polegać m.in. na: a) zapewnieniu niezbędnej obsługi geodezyjnej;
b) zawiadomieniu stron o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu oraz wyniesieniu jej w teren zgodnie z załączonym projektem i zatwierdzeniem; c) przebudowie drogi ul. Kościuszki o nawierzchni z betonu asfaltowego; d) przebudowie istniejącego układu skrzyżowania ulic Kościuszki, Górniczej, Szpitalnej na skrzyżowanie z ruchem okrężnym – rondo o nawierzchni z betonu asfaltowego; e) budowie pól buforowych oraz wyspy centralnej ronda o nawierzchni z kostki granitowej; f) wymianie ok. 33 mb istniejącej sieci ciepłowniczej 2xDN 100/225 w uzgodnieniu z Właścicielem sieci – WPCE Legnica S.A.; g) przebudowie chodników oraz parkingu o nawierzchni z kostki betonowej; h) przebudowie chodników w obrębie ronda o nawierzchni z kostki granitowej; i), budowie wyniesionych przejść dla pieszych o nawierzchni z kostki betonowej; j) przebudowie zjazdów publicznych i indywidualnych o nawierzchni z kostki betonowej; k) wykonaniu ścieku przykrawężnikowego z kostki granitowej; l) budowie nowej linii oświetlenia drogowego wraz z montażem nowych słupów i opraw typu LED; m) budowie doświetleń przejść dla pieszych wraz z montażem nowych słupów i opraw typu LED oraz z wbudowaną sygnalizacją ostrzegawczą; n) montażu podświetlanych znaków drogowych D6 „przejście dla pieszych”; o) budowie kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami; p) montażu studni rewizyjnych i wpustów ulicznych betonowych; q) regulacji istniejących studzienek, pokryw, wpustów i zaworów; r) usunięciu drzew kolidujących z inwestycją; s) montażu zabezpieczenia ruchu pieszych w postaci barier U-11a; t) uzyskaniu opinii, uzgodnienia i zatwierdzenia dla projektu docelowej organizacji ruchu, zawiadomieniu stron o wprowadzeniu organizacji ruchu oraz wyniesieniu jej w teren zgodnie z załączonym projektem; u) wykonaniu oznakowania pionowego i poziomego drogi wg projektu docelowej organizacji ruchu; v) opracowaniu graficznym, wykonaniu, dostawie i montażu tablicy informacyjnej zgodnie z przepisami Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych – po wcześniejszym uzgodnieniu wzoru z Zamawiającą; w) wykonaniu dokumentacji powykonawczej, na którą składać się będą wszystkie dokumenty z odnotowanymi zmianami zaistniałymi w czasie realizacji robót budowlanych, potwierdzenia wysłania do stron zawiadomień o wprowadzeniu stałej organizacji ruchu, wyniki wykonanych badań, pomiarów (m.in. rezystancji i izolacji kabla, skuteczności ochrony przeciwporażeniowej słupa, itp.), przeprowadzonych prób (m.in. szczelności sieci kanalizacji deszczowej, itp.), inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza potwierdzona przez uprawnionego Geodetę, wszelkie certyfikaty, deklaracje, aprobaty techniczne, atesty, dziennik budowy, itp.; UWAGA: wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać aktualne wymagane prawem dokumenty potwierdzające dopuszczenie do stosowania w budownictwie na terenie Polski, potwierdzające możliwość stosowania w miejscach publicznych; 3. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w dokumentacji projektowej, która stanowią załączniki nr 8 – 14 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5166307,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6357870,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5166307,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ogrody Jagielski Maciej Jagielski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121677489

7.3.3) Ulica: Bolesławice 239b

7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec

7.3.5) Kod pocztowy: 59-700

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5166307,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 147 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane