Prowadzenie zajęć z kompetencji kluczowych i treningów kompetencji społecznych dla uczestników projektu „Świetlice środowiskowe szansa na lepszą przyszłość”

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAGNAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00088233
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-16 14:03
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9590925903
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

8 przyznanych

Iwona ŚwiszczorowskaZagnańśk, PL
22 769,6 PLN
GMINA ZAGNAŃSKRuda Strawczyńska, PL
29 792 PLN
GMINA ZAGNAŃSKRuda Strawczyńska, PL
7056 PLN
BIURO SZKOLEŃ „PROEDU” WALDEMAR CISOWSKIRuda Strawczyńska 63, PL
29 792 PLN
BIURO SZKOLEŃ „PROEDU” WALDEMAR CISOWSKIRuda Strawczyńska 63, PL
29 792 PLN
BIURO SZKOLEŃ „PROEDU” WALDEMAR CISOWSKIRuda Strawczyńska 63, PL
29 792 PLN
MARTA TRACZKielce, PL
25 840 PLN
MARTA TRACZKielce, PL
25 840 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.