Zadanie nr I (...)„Stacja Rekreacja — Park trampolin” w formule „projektuj i buduj”. Zadanie nr II: (...) „Stacja Rekreacja — Pumptrack i street workout” w formule „projektuj i buduj”.
Gmina Otwock
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00089219
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00089219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-17 11:22
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-855ed213-8fe1-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5321007014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00089219 z dnia 2022-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie nr I (...)„Stacja Rekreacja — Park trampolin” w formule „projektuj i buduj”.
Zadanie nr II: (...) „Stacja Rekreacja — Pumptrack i street workout” w formule „projektuj i buduj”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Otwock
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268770
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 5
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@otwock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.otwock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://otwock.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zadanie nr I (...)„Stacja Rekreacja — Park trampolin” w formule „projektuj i buduj”.Zadanie nr II: (...) „Stacja Rekreacja — Pumptrack i street workout” w formule „projektuj i buduj”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-855ed213-8fe1-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062248/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.08.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1392989,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz zprzedmiarem robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz
uzgodnieniami dokonanymi z zamawiającym oraz wykonanie robót budowlanych na podstawie
opracowanej dokumentacji projektowej:
Zadanie I Wykonanie prac polegających na zagospodarowaniu przedmiotowego terenu, budowę
parku trampolin wraz z urządzeniami placu zabaw oraz obiektami małej architektury tj.: stoły
piknikowe, ławki, stojaki rowerowe i leżaki miejskie w formule „projektuj i buduj” na terenie
działek nr 36/9, 36/10, 36/25, 36/29, obręb nr 31 Otwock, szczegółowy zakres określa Program
funkcjonalno-użytkowy.
2) Opis przedmiotu zamówienia określa Program funkcjonalno-użytkowy.
3) Dokumenty wymienione w specyfikacja warunków zamówienia oraz oferta przetargowa
Wykonawcy stanowią integralną część umowy i przechowywane są w Wydziale Zamówień
Publicznych oraz Wydziale Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych.
4) Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do:
a) uzgodnienia wszelkich rozwiązań projektowych z Zamawiającym
b) zabezpieczenie terenu budowy, sąsiednich obiektów, istniejących obiektów, ogrodzeń na
terenie działek, w tym również drzew nieprzeznaczonych do wycinki, przed zniszczeniem w
wyniku prowadzonych robót,
c) wykonanie przedmiotu umowy pod nadzorem osoby posiadającej stosowne uprawnienia
budowlane,
d) powiadomienie o terminie rozpoczęcia robót z 7 dniowym wyprzedzeniem, wszystkich
gestorów sieci oraz powiadomienie pisemne Zamawiającego o wykonaniu ww. czynności.
Roboty należy prowadzić pod nadzorem uprawnionych przedstawicieli gestorów sieci,
e) zapewnienie stałego nadzoru i kontroli prowadzonych robót,
f) zapewnienie bieżącej obsługi geodezyjnej wraz z inwentaryzacją geodezyjną wykonanych
prac,
g) organizacja zaplecza budowy,
h) zgłaszanie przez kierownika budowy przedstawicielowi inwestora do odbioru robót
zanikających i ulegających zakryciu,
i) ubezpieczenie budowy,
j) wykonanie niezbędnych robót towarzyszących i czynności formalno-prawnych umożliwiających
przekazanie wykonanych robót do eksploatacji - między innymi odbiorów technicznych, a także
sporządzenia kompletnej dokumentacji powykonawczej z zaznaczeniem wprowadzonych zmian,
k) wykonania wszystkich innych prac, w tym nie ujętych w projekcie umowy, a niezbędnych do
prawidłowego funkcjonowania obiektu oraz towarzyszących niezbędnych do prawidłowego
wykonania przedmiotu umowy, w tym zabezpieczenie terenu podczas prowadzenia prac oraz
uporządkowania terenu w rejonie wykonywanych prac po ich zakończeniu.
l) przywrócenie stanu pierwotnego terenu zdegradowanego w wyniku prowadzonych prac. W
przypadku przewidzianych nasadzeń w obrębie ww. terenu Wykonawca doprowadzi teren do
stanu umożliwiającego prawidłowe wykonanie nasadzeń zgodnie z zaleceniami Zamawiającego.
m) wykonawca przyjmuje do wiadomości, że roboty stanowiące przedmiot niniejszej umowy
stanowią część realizowanego przez Zamawiającego zadania pn. „Stacja Rekreacja — Park
trampolin” oraz zadania pn. „Stacja Rekreacja — pumptrack i street workout”. W związku z
powyższym Wykonawca zobowiązuje się do:
a. współpracy z pozostałymi Wykonawcami wykonującymi roboty budowlane w obrębie nr 31 w
Otwocku, działek nr 36/9, 36/10, 36/25, 36/29.
b. sporządzenia dokumentacji fotograficznej terenu budowy na dzień dokonania odbioru
końcowego i przekazania jej Zamawiającemu w formie cyfrowej oraz w formie papierowej (nie
więcej niż 4 zdjęć na arkusz).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 345722,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz zprzedmiarem robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz
uzgodnieniami dokonanymi z zamawiającym oraz wykonanie robót budowlanych na podstawie
opracowanej dokumentacji projektowej:
Zadanie II Wykonanie prac polegających na zagospodarowanie przedmiotowego terenu,
budowę toru rowerowego, street workoutu, poidełka, wiaty rekreacyjnej, oświetlenia terenu wraz
z monitoringiem oraz utwardzeniem terenu w formule „projektuj i buduj” na terenie działek nr
36/9, 36/10, 36/25, 36/29, obręb nr 31 Otwock, szczegółowy zakres określa Program
funkcjonalnoużytkowy.
2) Opis przedmiotu zamówienia określa Program funkcjonalno-użytkowy.
3) Dokumenty wymienione w specyfikacja warunków zamówienia oraz oferta przetargowa
Wykonawcy stanowią integralną część umowy i przechowywane są w Wydziale Zamówień
Publicznych oraz Wydziale Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych.
4) Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do:
a) uzgodnienia wszelkich rozwiązań projektowych z Zamawiającym
b) zabezpieczenie terenu budowy, sąsiednich obiektów, istniejących obiektów, ogrodzeń na
terenie działek, w tym również drzew nieprzeznaczonych do wycinki, przed zniszczeniem w
wyniku prowadzonych robót,
c) wykonanie przedmiotu umowy pod nadzorem osoby posiadającej stosowne uprawnienia
budowlane,
d) powiadomienie o terminie rozpoczęcia robót z 7 dniowym wyprzedzeniem, wszystkich
gestorów sieci oraz powiadomienie pisemne Zamawiającego o wykonaniu ww. czynności.
Roboty należy prowadzić pod nadzorem uprawnionych przedstawicieli gestorów sieci,
e) zapewnienie stałego nadzoru i kontroli prowadzonych robót,
f) zapewnienie bieżącej obsługi geodezyjnej wraz z inwentaryzacją geodezyjną wykonanych
prac,
g) organizacja zaplecza budowy,
h) zgłaszanie przez kierownika budowy przedstawicielowi inwestora do odbioru robót
zanikających i ulegających zakryciu,
i) ubezpieczenie budowy,
j) wykonanie niezbędnych robót towarzyszących i czynności formalno-prawnych umożliwiających
przekazanie wykonanych robót do eksploatacji - między innymi odbiorów technicznych, a także
sporządzenia kompletnej dokumentacji powykonawczej z zaznaczeniem wprowadzonych zmian,
k) wykonania wszystkich innych prac, w tym nie ujętych w projekcie umowy, a niezbędnych do
prawidłowego funkcjonowania obiektu oraz towarzyszących niezbędnych do prawidłowego
wykonania przedmiotu umowy, w tym zabezpieczenie terenu podczas prowadzenia prac oraz
uporządkowania terenu w rejonie wykonywanych prac po ich zakończeniu.
l) przywrócenie stanu pierwotnego terenu zdegradowanego w wyniku prowadzonych prac. W
przypadku przewidzianych nasadzeń w obrębie ww. terenu Wykonawca doprowadzi teren do
stanu umożliwiającego prawidłowe wykonanie nasadzeń zgodnie z zaleceniami Zamawiającego.
m) wykonawca przyjmuje do wiadomości, że roboty stanowiące przedmiot niniejszej umowy
stanowią część realizowanego przez Zamawiającego zadania pn. „Stacja Rekreacja — Park
trampolin” oraz zadania pn. „Stacja Rekreacja — pumptrack i street workout”. W związku z
powyższym Wykonawca zobowiązuje się do:
a. współpracy z pozostałymi Wykonawcami wykonującymi roboty budowlane w obrębie nr 31 w
Otwocku, działek nr 36/9, 36/10, 36/25, 36/29.
b. sporządzenia dokumentacji fotograficznej terenu budowy na dzień dokonania odbioru
końcowego i przekazania jej Zamawiającemu w formie cyfrowej oraz w formie papierowej (nie
więcej niż 4 zdjęć na arkusz).
4. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki
budowlanej, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na warunkach ustalonych
z Wykonawcą na podstawie umowy.
5. Materiały użyte do wykonywania prac muszą być zgodne z kryteriami technicznymi
określonymi na podstawie odpowiednich norm, aprobat technicznych, atestów
lub certyfikatów oraz muszą być dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania
w budownictwie.
6. W trakcie przygotowywania oferty Wykonawca winien dokonać wizji na terenie prowadzenia
przyszłych prac.
7. Opis przedmiotu zamówienia określa również projekt umowy oraz dokumentacja stanowiąca
załącznik do niniejszego pisma (plik o nazwie: Dokumentacja).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 701544,72 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1643956,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1643956,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |