BUDOWA BIEŻNI LEKKOATLETYCZNEJ PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BOJANOWIE
Gmina Bojanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00088266
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00088266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-16 14:11
- Lokalizacja
- Bojanów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-269d93c3-7ec9-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8652479435
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088266 z dnia 2022-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA BIEŻNI LEKKOATLETYCZNEJ PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BOJANOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bojanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Bojanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-433
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 870 83 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@bojanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.bojanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.bojanow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA BIEŻNI LEKKOATLETYCZNEJ PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BOJANOWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-269d93c3-7ec9-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025298/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa bieżni lekkoatletycznej przy Zespole Szkół w Bojanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00036612/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPB.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 904252,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „ Budowa bieżni lekkoatletycznej przy Zespole Szkół w Bojanowie”
Zakres zadania obejmuje w szczególności:
Roboty budowlane związane z budową infrastruktury sportowej i rekreacyjnej przy Zespole Szkół w Bojanowie tj.
- chodnik z kostki brukowej
- boisko do piłki plażowej wykonane z nawierzchni piaszczystej o wymiarach 24,00 x 16,00 m wraz
z niezbędnym wyposażeniem
- bieżni prostej 6 torowej długości 100m + strefa startu 3m + wybieg 17,0m
- skoczni do skoków w dal
- rzutni do pchnięcia kula
- rzutni do rzutu oszczepem
- montaż zestawu zabawowego
- montaż dwóch bujaków
- montaż huśtawki podwójnej
- montaż dwóch ławek parkowych z oparciem
- montaż dwunastu ławek sportowych 5-osobowych
- montaż czterech sztuk stojaków na piec rowerów
- montaż dwóch tablic informacyjnych
- montaż pięciu koszy na śmieci
- wyposażenie lekkoatletyczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawę prawną unieważnienia postępowania stanowi art. 255 pkt. 3) ustawy zgodnie, z którym unieważnia się postępowanie w przypadku gdy: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 11.02.2022 r. do godziny 10:00 złożonych zostało 7 ofert. Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 878.142,41 zł brutto. Zamawiający zgodnie z informacją z otwarcia ofert zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 850.000,00 zł i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty. W związku z powyższym w tym stanie rzeczy Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy
| 2022-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |