Poprawa funkcjonowania infrastruktury drogowej w Gminie Międzyrzec Podlaski
GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00088496
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00088496/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-16 15:16
- Lokalizacja
- Międzyrzec Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a150cb8a-9494-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5372555524
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088496 z dnia 2022-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa funkcjonowania infrastruktury drogowej w Gminie Międzyrzec Podlaski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237428
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WARSZAWSKA 20
1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzec Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-560
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: (83)3712496
1.5.8.) Numer faksu: (83) 371 48 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miedzyrzecgmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugmiedzyrzecpodlaski.e-bip.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.ugmiedzyrzecpodlaski.e-bip.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa funkcjonowania infrastruktury drogowej w Gminie Międzyrzec Podlaski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a150cb8a-9494-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088496
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027897/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Poprawa funkcjonowania infrastruktury drogowej w Gminie Międzyrzec Podlaski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067690/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KS.271.4.2022.AŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektów i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia wykonania robót budowlanych oraz wykonanie prac budowlanych w zakresie budowy/przebudowy dróg gminnych/wewnętrznych oraz mostów w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa funkcjonowania infrastruktury drogowej w Gminie Międzyrzec Podlaski”.
2. W ramach projektu przewidziano następujące działania: - Rozbiórka i budowa nowego mostu na rzece Krzna Płd. wraz z przebudową drogi gm. nr G101522L (ul. Polna i Krzywa) w m. Rzeczyca - Rozbiórka i budowa nowego mostu na rzece Krzna Płd. wraz z przebudową drogi gm. nr G101476L w m. Misie i Przychody oraz przebudowa: - drogi gm. nr G101478L ul. Podleśna w Rzeczycy - drogi gm. nr G101496L w m. Misie - drogi gm. nr G101495L Przychody – Misie – Strzakły – dróg wewn. dz. nr 183 i 323 w m. Wysokie - drogi gm. nr G101531L i G101524L w m. Tuliłów - drogi gm. nr G101486, G101527 i G101528 w Tłuśćcu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71322300-4 - Usługi projektowania mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisu art. 255 pkt 3) w związku z art. 266 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć ma sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18994636,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23456114,85 PLN
| 2022-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |