Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na ulicy Jana Pawła II w Pionkach
Gmina Miasto Pionki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00088757
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00088757/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-17 08:35
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b8a2e7e-8ff0-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7962958767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088757 z dnia 2022-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na ulicy Jana Pawła II w Pionkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3414201
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.pionki.pl/strona-3462-rok_2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na ulicy Jana Pawła II w Pionkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b8a2e7e-8ff0-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088757
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039403/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na ulicy Jana Pawła II w Pionkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060930/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zmiany stałej organizacji ruchu w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu na odcinku ul. Alei Jana Pawła II w Pionkach.
2. Zmiana stałej organizacji ruchu obejmuje drogę gminną od km 0+672 do km 1+050, tj. ul. Aleja Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Żeromskiego do przejścia dla pieszych na wysokości kościoła.
3. Zmiana stałej organizacji ruchu nie obejmuje drogi powiatowej nr 3523W od km 0+128 do km 0+672, tj. odcinek ul. Radomskiej – od skrzyżowania z ul. Spokojną (przejście dla pieszych przy markecie Biedronka) do skrzyżowania z ul. Zakładową oraz odcinek Alei Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Zakładową do skrzyżowania z ul. Żeromskiego.
4. Zmiany w stałej organizacji ruchu dotyczą m. in.:
1) Wyznaczono dedykowane pasy dla ruchu rowerowego na całym odcinku,
2) Wszystkie znaki D-6 oraz D-6+T-27 zaprojektowano jako znaki na tle fluorescencyjnym,
3 Zastosowano elementy wydzielające U-24 + U-25 w celu uspokojenia ruchu w rejonie przejść dla pieszych,
4) Zlikwidowano lewoskręt z al. Jana Pawła II w ul. Żeromskiego,
5) Zastosowano wyniesione przejście dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. Korczaka,
6) Zlikwidowano lewoskręt z al. Jana Pawła II w ul. Korczaka, celem zachowania ciągłości pasa ruchu dla rowerów oraz uspokojenia ruchu,
7) Zlikwidowano jedno z przejść dla pieszych przy Kościele pw. Św. Barbary.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Bezpośrednio przed otwarciem ofert (wpłynęła 1 oferta), Zamawiający podał kwotę 110.000,00 zł, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Oferta najkorzystniejsza opiewa na kwotę 354.021,06 zł, a więc przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający postanowił nie zwiększać tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym postępowanie to zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354021,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354021,06 PLN
| 2022-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |