PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ W STUCHOWIE

Gmina Świerzno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00088765
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00088765/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-17 08:38
Lokalizacja
Świerzno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67841726-8343-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
9860157007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN NIŻNIOWSKICerkwica, PL · lot 0
217 017,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088765 z dnia 2022-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ W STUCHOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerzno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685533

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świerzno

1.5.2.) Miejscowość: Świerzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-405

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913832793

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swierzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swierzno.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swierzno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ W STUCHOWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67841726-8343-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022422/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 przebudowa drogi gminnej w Stuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 260000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości- droga wzdłuż bloków mieszkalnych i kościoła w kierunku drogi wojewódzkiej nr 105. W zakres prac wchodzą: Roboty rozbiórkowe ( rozbiórka nawierzchni z płyty betonowej (trylinka) jezdni; rozbiórka nawierzchni z płyt drogowych żelbetowych 4,5*1,5*0,15; rozbiórka nawierzchni chodników w graniach pasa drogowego; rozbiórka krawężników betonowych i obrzeży); roboty budowlane jezdni ciągu pieszo-jezdnego. Całkowita długość odcinka robót wynosi 173,70 m o szerokości 3,50 m. Powierzchnia przebudowy wynosi 620 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217017,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292096,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217017,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PEDROBUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571786127

7.3.3) Ulica: SZKOLNA 4

7.3.4) Miejscowość: CERKWICA

7.3.5) Kod pocztowy: 72-342

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217017,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

2022-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane