Rozbudowa dworku w Żurawicy Górnej – ETAP I stan surowy otwarty

Gmina Żurawica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00089252
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00089252/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-17 11:36
Lokalizacja
Żurawica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e0256f6-784b-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
7952307347
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyBetonowanieRoboty izolacyjneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MK - BUDOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRoźwienica, PL · lot 0
4 207 822,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00089252 z dnia 2022-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa dworku w Żurawicy Górnej – ETAP I stan surowy otwarty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żurawica

1.3.) Oddział zamawiającego: GminaŻurawica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900329

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ojca Św. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Żurawica

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-710

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zuragmina@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zurawica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.zurawica.pl/przetargi/ogl_ust.htm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa dworku w Żurawicy Górnej – ETAP I stan surowy otwarty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e0256f6-784b-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089252

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023503/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa dworku w Żurawicy Górnej – ETAP I stan surowy otwarty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00025170/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPF.I.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. "Rozbudowa dworku w Żurawicy Górnej – ETAP I stan surowy otwarty”.
2. Projektowany obiekt służyć będzie celom oświatowym oraz konsumpcyjno – szkoleniowym. W skład przedmiotu zamówienia wchodzi odbudowa budynku zabytkowego dworu – rządcówki w Żurawicy Górnej wpisanego do rejestru zabytków wraz z jego przebudową i rozbudową.
Zakres prac określony został w następujących działach przedmiaru robót:
1) Rozbiórki wraz z wywozami
2) Prace geodezyjne – pomiary przy wykopach fundamentowych
3) Zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej, z wywozem
4) Wykopy obiektowe z odwozem gruntu z wykopu
5) Wykopy obiektowe na odkład
6) Zasypki wykopów obiektowych – grunt z odkładu
7) Konstrukcje budynku
8) Zbrojenie budynku
9) Izolacje fundamentów i ścian fundamentowych budynku
10) Okno doświetlające piwnicy
11) Szczelina dylatacyjna
12) Ściany budowa
13) Stropy
14) Kominy
15) Dach
16) Posadzki
17) Posadzki balkonu i tarasu
18) Cokół z cegły klinkierowej i płytek klinkierowych
19) Podjazd dla niepełnosprawnych
20) Schody zewnętrzne
21) Instalacja kanalizacji sanitarnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262300-4 - Betonowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4207822,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7817582,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4207822,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mk-Budowy Sp. z.o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 386557284

7.3.3) Ulica: Tyniowice 66

7.3.4) Miejscowość: Roźwienica

7.3.5) Kod pocztowy: 37-565

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4207822,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30
2022-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane