Dostosowanie świetlicy we Flisach na potrzeby projektu AKTYWNY SENIOR W GMINIE DZWOLA

Gmina Dzwola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00089605
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00089605/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-17 13:26
Lokalizacja
Dzwola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2f85b03-8fcf-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
8621614932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuPokrywanieNaprawa i konserwacja dachówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

PHU Rafała JaroszZofianka Górna 77 23-300 Janów Lubelski, PL · lot 0
198 030 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00089605 z dnia 2022-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie świetlicy we Flisach na potrzeby projektu
AKTYWNY SENIOR W GMINIE DZWOLA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzwola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 168

1.5.2.) Miejscowość: Dzwola

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-304

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 8752215

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzwola@mbnet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzwola.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugdzwola.bip.lubelskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie świetlicy we Flisach na potrzeby projektu
AKTYWNY SENIOR W GMINIE DZWOLA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2f85b03-8fcf-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089605

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035466/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Dostosowanie świetlicy we Flisach na potrzeby projektu AKTYWNY SENIOR W GMINIE DZWOLA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, że zamówienie realizowane w ramach zadania pn.: Aktywny Senior w Gminie Dzwola współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060289/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 205739,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest dostosowanie istniejącego budynku świetlicy wiejskiej w
miejscowości Flisy, gmina Dzwola pod pomieszczenia dla seniorów w gminie Dzwola.
1 POŁAĆ DACHOWA
1.1 ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE DACH
1.2 MODERNIZACJA POŁACI DACHOWEJ
1.3 INSTALACJA ODGROMOWA
2 ELEWACJA BUDYNKU
3 OPASKA PRZY BUDYNKU
4 PODJAZD DO BUDYNKU
5 ROBOTY BUDOWLANE WEWNĘTRZNE
5.1 ROBOTY ROZBIÓRKOWE
5.2 ROBOTY BUDOWLANE
5.2.1 POMIESZCZENIA WEWNĘTRZNE
5.2.2 ŁAZIENKA
5.2.3 POM. GOSPODARCZE
5.3 ROBOTY WYKOŃCZENIOWE
5.4 IZOLACJA STROPU
6 SZAMBO O POJ. DO 3 M3

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45261400-8 - Pokrywanie

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198030,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198030,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Rafała Jarosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 862152921

7.3.3) Ulica: Zofianka Górna 77

7.3.4) Miejscowość: Zofianka Górna 77 23-300 Janów Lubelski

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198030,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2022-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane