Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej zagospodarowania terenu Parku Podworskiego w Stefankowicach
Gmina Hrubieszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449931
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-08 09:49
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7572e80f-5a46-41a5-b256-56c0f45f7c54
- Identyfikator
- 9191735733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449931 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej zagospodarowania terenu Parku Podworskiego w Stefankowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hrubieszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368782
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Prusa 8
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 696 26 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7572e80f-5a46-41a5-b256-56c0f45f7c541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej zagospodarowania terenu Parku Podworskiego w Stefankowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7572e80f-5a46-41a5-b256-56c0f45f7c54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071245/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowej na rewitalizację parku podworskiego w Stefankowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIPG.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 105691,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej zagospodarowania terenu Parku Podworskiego w Stefankowicach.
Zamówienie będzie realizowane w następujących etapach:
Etap 1. Wykonawca zobowiązany jest przygotować dokumentację projektową obejmującą projekt budowlany, projekt wykonawczy oraz informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia które umożliwią uzyskanie pozwolenia na budowę. Ponadto wykonawca przygotuje specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót, kosztorys inwestorski oraz zbiorcze zestawienie kosztów. Zakończenie i protokolarny odbiór tego etapu upoważni Wykonawcę do wystawienia faktury za całość zamówienia.
Etap 2. W trakcie prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych, Projektant zobowiązany jest do czynnego uczestniczenia w trakcie postępowanie zgodnie z zapisami niniejszej umowy w ramach swojego wynagrodzenia umownego.
Etap 3. Wykonawca obowiązany jest do pełnienia nadzoru autorskiego. Projektant obowiązany jest w ramach swojego wynagrodzenia umownego do wyjaśniania wątpliwości wykonawcy robót budowlanych dotyczących dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 3 swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie na składanie ofert nie złożono żadnej oferty| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |