Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych inwestycji pn. Modernizacja boiska do piłki ręcznej oraz bieżni lekkoatletycznej w Mielcu przy ul. Wyszyńskiego 2
URZĄD MIEJSKI W MIELCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00089981
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00089981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-17 15:05
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-117a7c9c-90ab-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8171003251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00089981 z dnia 2022-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych inwestycji pn. Modernizacja boiska do piłki ręcznej oraz bieżni lekkoatletycznej
w Mielcu przy ul. Wyszyńskiego 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W MIELCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 7874123
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.mielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mielec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.um.mielec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych inwestycji pn. Modernizacja boiska do piłki ręcznej oraz bieżni lekkoatletycznejw Mielcu przy ul. Wyszyńskiego 2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-117a7c9c-90ab-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027535/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja boiska wraz z budową bieżni lekkoatletycznej przy SP nr 11 w Mielcu (MBO) w trybie "zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00061986/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 478181,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994r. – Prawo budowlane, inwestycji pn. Modernizacja boiska do piłki ręcznej oraz bieżni lekkoatletycznej w Mielcu przy ul. Wyszyńskiego 2, działka nr 1916/13 oraz 1916/9.
Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje wykonanie:
1) prac projektowych,
2) robót budowlanych, tj. roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wycinka drzew, modernizacja boiska do piłki ręcznej, budowa bieżni lekkoatletycznej wraz z odwodnieniem liniowym, budowa piłkochwytów, wymiana opraw oświetleniowych,
3) obsługa geodezyjna (wytyczenie oraz powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych inwestycji pn. Modernizacja boiska do piłki ręcznej oraz bieżni lekkoatletycznej w Mielcu przy ul. Wyszyńskiego 2 wpłynęło 5 ofert. Oferta z najniższą ceną została złożona na kwotę 666 565,56 zł. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia przeznaczył kwotę 550 000,00 zł.
Działając na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zmawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie przewiduje zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 666565,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 842550,00 PLN
| 2022-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |