"Obsługa i bieżące utrzymanie ogólnodostępnych toalet publicznych w Świnoujściu"
Gmina Miasto Świnoujście
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00091488
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00091488/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-03-18 14:35
- Lokalizacja
- Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-011b5ea4-93b4-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8551571375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00091488 z dnia 2022-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Obsługa i bieżące utrzymanie ogólnodostępnych toalet publicznych w Świnoujściu"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Świnoujście
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego
1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: (91) 321 24 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.swinoujscie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.platformazakupowa.pl/um_swinoujscie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/um_swinoujscie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Obsługa i bieżące utrzymanie ogólnodostępnych toalet publicznych w Świnoujściu"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-011b5ea4-93b4-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091488
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000899/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Obsługa i bieżące utrzymanie ogólnodostępnych toalet miejskich w Świnoujściu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00069480/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na obsłudze i bieżącym utrzymaniu ogólnodostępnych toalet publicznych w Świnoujściu.
2. Zakres rzeczowy usługi obejmuje obsługę i utrzymanie czystości w 8 (słownie: osiem) toaletach publicznych, w tym:
a) czterech ogólnodostępnych, niepłatnych toaletach ze stałą obsługą, zlokalizowanych:
- w Parku im. F. Chopina w Świnoujściu,
- w Parku Zdrojowym w Świnoujściu, w okolicy boiska sportowego,
- w Parku Zdrojowym w Świnoujściu, w okolicy Szpitala Miejskiego,
- na Targowisku Miejskim przy ul. Kołłątaja 4a w Świnoujściu,
b) czterech ogólnodostępnych, płatnych toaletach z obsługą dochodzącą, zlokalizowanych:
- przy ul. Matejki w Świnoujściu (obok kortów tenisowych),
- przy ul. Malczewskiego w Świnoujściu (obok placu zabaw),
- przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu (Świat Zabaw, Sportu i Rekreacji),
- przy ul. Ludzi Morza w Świnoujściu (Mini Park osiedlowy).
3. Zamówienie obejmuje stałą i doraźną obsługę oraz utrzymanie porządku w ogólnodostępnych toaletach miejskich według ustalonego w umowie harmonogramu.
2. Szczegółowy wykaz prac objętych zadaniem stanowi Opis Przedmiotu Zamówienia (zal_6.1_OPZ) do SWZ i (zal_3_Wycena usług).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215500-2 - Toalety publiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna: zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu nr BZP.271.1.12.2022 dotyczącym wyboru wykonawcy na realizację zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji, o którym mowa w art. 275 pkt. 1 Pzp na wykonanie zadania pn.: „Obsługa i bieżące utrzymanie ogólnodostępnych toalet publicznych w Świnoujściu” złożono 3 oferty, z których najkorzystniejsza przekracza kwotę Zamawiającego przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 998998,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1143936,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |