Przebudowa I piętra budynku Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o.o. (szpital w Nowym Dworze Gdańskim) na potrzeby Oddziału chorób wewnętrznych – IV postępowanie
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00089626
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00089626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-17 13:30
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e68765d-00cc-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5792133296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00089626 z dnia 2022-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa I piętra budynku Powiatowego Centrum Zdrowia
sp. z o.o. (szpital w Nowym Dworze Gdańskim) na potrzeby Oddziału chorób wewnętrznych – IV postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220415305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 105/106
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcz.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcz.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa I piętra budynku Powiatowego Centrum Zdrowiasp. z o.o. (szpital w Nowym Dworze Gdańskim) na potrzeby Oddziału chorób wewnętrznych – IV postępowanie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e68765d-00cc-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
3. Zadanie realizowane jest w ramach realizacji projektu pn. „Zwiększenie dostępności i podniesienie jakości usług zdrowotnych na Obszarze Funkcjonalnym Malbork-Sztum”, 4. Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Działanie 07.01 – Zasoby Ochrony Zdrowia.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154205/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCZ.ZP.10/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa I piętra istniejącego budynku szpitala tzw. „części starej” na potrzeby Oddziału Chorób Wewnętrznych Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
w Nowym Dworze Gdańskimi przy ul. Dworcowej 12, polegającej na dostosowaniu I piętra do istniejących wymagań medycznych, sanitarnych. Zakres prac stanowiących przedmiot zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 7 do SWZ a także dokumentacja: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, Projekt budowlany, Projekty wykonawcze, Przedmiar robót. W ramach realizacji zadania wchodzi następujący
zakres robót: roboty rozbiórkowe, roboty projektowane (planowane do wykonania zgodnie z projektem budowlanym i wykonawczym).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45223220-4 - Roboty zadaszeniowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262670-8 - Obróbka metali
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu złożono jedną ofertę, przekazaną po upływie wyznaczonego terminu składania ofert (oferta wpłynęła do Zamawiającego 06.09.2021r. o godz. 10:12, a termin składania ofert upłynął 06.09.2021r. o godz. 10:00) i w sposób niezgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (ofertę złożono z błędnym ID postępowania co spowodowało niemożność jej deszyfrowania). W konsekwencji powyższego ofertę odrzucono na mocy art.226 ust.1 pkt 6 oraz art.226 ust.1 pkt.1, i unieważnia się postępowanie na mocy art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2022-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |