Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wilamowice.

Gmina Wilamowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00090904
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00090904/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-18 12:07
Lokalizacja
Wilamowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86c1c400-986f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
9372638755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00090904 z dnia 2022-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wilamowice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilamowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182321

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 1

1.5.2.) Miejscowość: Wilamowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-330

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: (033) 8129430

1.5.8.) Numer faksu: (033) 8129431

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ug.wilamowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wilamowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wilamowice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86c1c400-986f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007140/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wilamowice (remonty cząstkowe).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00069690/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IS.271.3.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 371338,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wilamowice.
Szczegółowy wykaz robót przewidzianych do wykonania wraz z szacunkowymi ilościami przedstawiono w Kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ.
Szczegółowy zakres zamówienia określa również szczegółowa Specyfikacja techniczna wykonania
i odbioru robót budowlanych dla zadania pn. „Wykonanie remontów dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie Gminy Wilamowice”.
Planowane ilości robót przedstawione w Kosztorysie ofertowym mogą ulec zmianie w trakcie realizacji umowy, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego na poszczególne roboty.
W przypadku różnicy pomiędzy przewidywaną wartością wynagrodzenia umownego (wynikającą
z przewidywanej ilości robót) a ostateczną (wynikającą z odbiorów), Wykonawca nie nabywa praw do jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Zamawiający uprawniony jest w ramach wartości umowy do dokonywania zmian ilościowych pomiędzy poszczególnymi rodzajami robót określonymi w przedmiocie zamówienia.
O rzeczywistym wynagrodzeniu Wykonawcy decydują niezmienne w trakcie trwania zamówienia ceny jednostkowe netto za poszczególne roboty podane w Kosztorysie ofertowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

We wszystkich ofertach złożonych przez Wykonawców ceny brutto przewyższają kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 456.746,11 zł.

Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć środków finansowych na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 838860,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1118685,00 PLN

2022-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane