Program przebudowy dróg gminnych – poprawa bezpieczeństwa i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu mieszkańców Gminy Cieszanów
GMINA CIESZANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00091281
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00091281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-18 13:42
- Lokalizacja
- Cieszanów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-194799ae-94a5-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7931503557
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00091281 z dnia 2022-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Program przebudowy dróg gminnych – poprawa bezpieczeństwa
i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu mieszkańców Gminy Cieszanów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Cieszanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-611
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cieszanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cieszanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.przetargi.cieszanow.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Program przebudowy dróg gminnych – poprawa bezpieczeństwai przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu mieszkańców Gminy Cieszanów
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-194799ae-94a5-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020955/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Program przebudowy dróg gminnych – poprawa bezpieczeństwa i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu mieszkańców Gminy Cieszanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066293/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPiMK.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa drogi gminnej nr 105035R w Dachnowie ul. Leśna, ul. Południowa,
ul. Podlas, w km 0+000 - 1+165,
2. Przebudowa drogi gminnej w Dachnowie ul. Miasteczko, w km 0+000 - 0+200,
3. Cieszanów, Oś. Podwale część południowa, łącznie 940 mb,
4. Przebudowa drogi gminnej nr 105009R Chotylub - Dąbrówka w km 0+000 - 2+145,
5. Przebudowa drogi gminnej nr 105008R Doliny przez wieś w km 1+745 - 2+345,
6. Przebudowa drogi gminnej Nowy Lubliniec - Huta Różaniecka w km 1+627 - 2+227,
7. Przebudowa drogi gminnej nr 105002R Stary Lubliniec - Ułazów w km 3+250 - 4+320,
8. Przebudowa drogi gminnej nr 105007R Niemstów (droga do lasu) w km 0+000 - 1+015,
9. Przebudowa drogi gminnej Folwarki - Ciesznów (Pańska) w km 0+440 - 1+440,
10. Przebudowa drogi gminnej Nowe Sioło droga k. cmentarza w km 0+195 - 0+495,
11. Przebudowa drogi gminnej Rudka (do Wójciaka) w km 0+000 - 0+204.
Całkowita długość przebudowy odcinków dróg gminnych: 9,239 km.
Drogi gminne objęte opracowaniem znajdują się w terenie Gminy Cieszanów
w miejscowościach: Dachnów, Cieszanów, Chotylub, Doliny, Lubliniec Nowy, Lubliniec Stary, Niemstów, Folwarki oraz Nowe Sioło.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Po analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny złożonych ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2022-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |