„Usługi realizacji doradztwa ecoKompe. dla uczniów w ramach projektu „EcoCentrum Kompete” cz. I-IX oraz usł. real. doradz. komp. dla uczniów w ramach projektu „Centrum Kompetencji..” cz. X-XII”

BIAŁOSTOCKA FUNDACJA KSZTAŁCENIA KADR

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00091754
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-20 15:24
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5422098509
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kierowania karierą

Wykonawcy

11 przyznanych

Konsorcjum ZSR- Emilia Januszewska, Agnieszka Haponik, Ganieszka GobiecBiałystok, PL
16 000 PLN
Konsorcjum Doradztwo zawodowe - Ekonomik - Ewa GórskaBiałystok, PL
20 000 PLN
Sebastian LAchBiałystok, PL
4000 PLN
Konsorcjum ZSB-G Małgorzata SutułaBiałystok, PL
20 000 PLN
Anna ArciszewskaBiałystok, PL
8000 PLN
Jolanta LeszczyńskaZaścianki, PL
16 000 PLN
Konsorcjum Targońska, Janewicz - Katarzyna JanewiczKlepacze, PL
8000 PLN
Monika ChorkoBiałystok, PL
3000 PLN
Konsorcjum ZSR - Emilia JanuszewskaBiałystok, PL
9380 PLN
Konsorcjum Doradztwo zawodowe - Ekonomik - Ewa GórskaBiałystok, PL
13 400 PLN
Sebastian LAchBiałystok, PL
4020 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.