Remont cząstkowy ulic i dróg gminnych na terenie gminy Słomniki w 2022 roku

GMINA SŁOMNIKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00091861
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00091861/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-21 08:27
Lokalizacja
Słomniki, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7586c3cc-9b39-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6821604831
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00091861 z dnia 2022-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy ulic i dróg gminnych na terenie gminy Słomniki w 2022 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOMNIKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Słomniki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64

1.5.2.) Miejscowość: Słomniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slomniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slomniki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-slomniki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy ulic i dróg gminnych na terenie gminy Słomniki w 2022 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7586c3cc-9b39-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091861

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040531/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont cząstkowy dróg na terenie gminy Słomniki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00075223/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 67100,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia obejmuje remont nawierzchni bitumicznych za pomocą remontera (emulsjami i grysami). W zakres tych robót wchodzą powierzchniowe uszkodzenia nawierzchni, ubytki, wyboje w tym:
a) Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych masą mineralno-bitumiczną (ścieralna), mechaniczne obcinanie krawędzi śr. gr 5 cm - 30 m2
b) Usuwanie zwietrzeń i rakowin przy użyciu emulsji i grysów - 200 m2
c) Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych przy użyciu emulsji i grysów, bez obcinania krawędzi wyboje o głębokości od 2,0 cm do 4,0 cm - 1500 m2
d) Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych przy użyciu emulsji i grysów, bez obcinania krawędzi - wyboje o głębokości 4,1 cm do 6,0 cm – 400 m2
e) Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych przy użyciu emulsji i grysów, bez obcinania krawędzi- wyboje do 10 cm głębokości z uzupełnieniem ubytku w podbudowie materiałem kamiennym - 100 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający ogłosił przedmiotowe postępowanie, w którym istniały rozbieżności w dokumentacji pomiędzy zapisami Specyfikacji Warunków Zamówienia, a załączonym przedmiarem. W Specyfikacji Warunków Zamówienia i przedmiarze Zamawiający błędnie zawarł różne ilości robót do wykonania. W związku z powyższym złożone oferty są nieporównywalne, tym samym postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą i zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126075,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135546,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane