„Budowa sali gimnastycznej wraz z zapleczem w miejscowości: Kowala Druga, Niezabitów, Dąbrowa Wronowska oraz Poniatowa – Kolonia, gmina Poniatowa”

Gmina Poniatowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00092348
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00092348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-21 11:44
Lokalizacja
Poniatowa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1eba3d6-84e3-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
7171801288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejArtykuły i sprzęt sportowyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane związane z salami gimnastycznymiRoboty budowlane związane z halami sportowymiRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00092348 z dnia 2022-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sali gimnastycznej wraz z zapleczem w miejscowości: Kowala Druga, Niezabitów, Dąbrowa Wronowska oraz Poniatowa – Kolonia, gmina Poniatowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poniatowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młodzieżowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Poniatowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-320

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818204836

1.5.8.) Numer faksu: 818203573

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.poniatowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umponiatowa.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.um.poniatowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa sali gimnastycznej wraz z zapleczem w miejscowości: Kowala Druga, Niezabitów, Dąbrowa Wronowska oraz Poniatowa – Kolonia, gmina Poniatowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1eba3d6-84e3-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012827/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa Sali gimnstycznej wraz z zapleczem w miejscowści: Kowala Druga, Niezabitów, Dąbrowa Wronowska oraz Poniatowa Kolonia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046177/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INP.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa sali gimnastycznej wraz z zapleczem w miejscowości: Kowala Druga, Niezabitów, Dąbrowa Wronowska oraz Poniatowa – Kolonia, gmina Poniatowa”, obejmującym budowę czterech obiektów sal gimnastycznych na terenach wiejskich w gminie Poniatowa. Wszystkie cztery obiektu o takim samym układzie funkcjonalnym: sala sportowa, komunikacja, szatnie chłopców, i dziewcząt, zaplecze sanitarne, pomieszczenia nauczyciela w-f, magazyn sprzętu, pomieszczenia techniczne. Budynek parterowy w technologii tradycyjnej murowanej, izolacja ścian metodą lekką mokrą, przykryty dachem płaskim. Budowa łącznika z istniejącym budynkiem szkoły. Zagospodarowanie terenu dojścia i dojazdy.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakres, których wchodzi: „Budowa sali gimnastycznej Kowala Druga”, która obejmuje: rozbudowę budynku istniejącej szkoły o budynek niepodpiwniczony, parterowy, stanowiący samodzielną kubaturę powiązaną funkcjonalnie z budynkiem szkoły, w którego zakres wchodzi jednoprzestrzenne pomieszczenie sali gimnastycznej o wymiarach budowlanych 12,06x24,06 m, pomieszczenia zaplecza sali: sanitarno-szatniowe, pokój nauczyciela wf z zapleczem sanitarnym i magazyn sprzętu sportowego, szatnia z zapleczem, pomieszczenie porządkowe; budowę łącznika z istniejącym budynkiem szkoły; budowę instalacji wewnętrznych (wykonanie wewnętrznej instalacji grzewczej, instalacji gazowej, instalacji wod.-kan., instalacji wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, instalacji elektrycznych, i przebudowę wewnętrznej instalacji c.o.); budowę i przebudowę przyłącza wodnego,; przebudowę sieci wodociągowej; budowę i przebudowę zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej; budowę zalicznikowej linii zasilającej; przebudowę przyłącza nN: likwidacja linii napowietrznej i budowa linii kablowej; przebudowa sieci gazowej; przebudowę sieci telekomunikacyjnej; wykonanie utwardzenia terenu (ciągi piesze, pieszo-jezdne i opaska); dostawę wraz z montażem wyposażenia sportowego stałego gimnastycznej; dostawę wraz z montażem mebli; wycinkę 4 drzew oraz wykonanie nasadzeń zastępczych (planowana do realizacji inwestycja jest zlokalizowana na działce o nr ewid. 864, jedn. ewid. 061206_5 Poniatowa – Obszar Wiejski, obr. 0005 Kowala Druga); „Budowa sali gimnastycznej Dąbrowa Wronowska”, która obejmuje: rozbudowę budynku istniejącej szkoły o budynek niepodpiwniczony, parterowy, stanowiący samodzielną kubaturę powiązaną funkcjonalnie z budynkiem szkoły, w którego zakres wchodzi jednoprzestrzenne pomieszczenie sali gimnastycznej o wymiarach budowlanych 12,06x24,06 m, pomieszczenia zaplecza sali: sanitarno-szatniowe, pokój nauczyciela wf z zapleczem sanitarnym i magazyn sprzętu sportowego, szatnia z zapleczem, pomieszczenie porządkowe; budowę łącznika z istniejącym budynkiem szkoły; budowę instalacji wewnętrznych (wykonanie wewnętrznej instalacji grzewczej, instalacji gazowej, instalacji wod.-kan., instalacji wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, instalacji elektrycznych; budowę zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej wraz z bezodpływowym zbiornikiem ścieków sanitarnych; budowę zalicznikowej linii zasilającej; budowę zewnętrznej instalacji gazu; wykonanie utwardzenia terenu (ciągi piesze, jezdne i opaska); dostawę wraz z montażem wyposażenia sportowego stałego sali gimnastycznej; dostawę wraz z montażem mebli; wycinkę 1 drzewa liściastego oraz wykonanie nasadzeń zastępczych; (planowana do realizacji inwestycja jest zlokalizowana na działce o nr ewid. 35 jedn. ewid. 061206_5 Poniatowa – Obszar Wiejski, obr. 0001 Dąbrowa Wronowska); „Budowa sali gimnastycznej Niezabitów”, która obejmuje: rozbudowę budynku istniejącej szkoły o budynek niepodpiwniczony, parterowy, stanowiący samodzielną kubaturę powiązaną funkcjonalnie z budynkiem szkoły, w którego zakres wchodzi jednoprzestrzenne pomieszczenie sali gimnastycznej o wymiarach budowlanych 12,06x24,06 m, pomieszczenia zaplecza sali: sanitarno-szatniowe, pokój nauczyciela wf z zapleczem sanitarnym i magazyn sprzętu sportowego, szatnia z zapleczem, pomieszczenie porządkowe; budowę łącznika z istniejącym budynkiem szkoły; budowę instalacji wewnętrznych (wykonanie wewnętrznej instalacji grzewczej, instalacji gazowej, instalacji wod.-kan., instalacji wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, instalacji elektrycznych, i przebudowę wewnętrznej instalacji c.o.; budowę przyłącza wody i zewnętrznej instalacja wody; budowę zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej wraz z bezodpływowym zbiornikiem ścieków sanitarnych; budowę zalicznikowej linii zasilającej; budowę i przebudowę zewnętrznej instalacji gazu; wykonanie utwardzenia terenu (ciągi piesze i opaska); dostawę wraz z montażem wyposażenia sportowego stałego sali gimnastycznej; dostawę wraz z montażem mebli; (planowana do realizacji inwestycja jest zlokalizowana na działce o nr ewid. 220, jedn. ewid. 061206_5 Poniatowa – Obszar Wiejski, obr. 0008 Niezabitów); „Budowa sali gimnastycznej Poniatowa Kolonia”, która obejmuje: rozbudowę budynku istniejącej szkoły o budynek niepodpiwniczony, parterowy, stanowiący samodzielną kubaturę powiązaną funkcjonalnie z budynkiem szkoły, w którego zakres wchodzi jednoprzestrzenne pomieszczenie sali gimnastycznej o wymiarach budowlanych 12,06x24,06 m, pomieszczenia zaplecza sali: sanitarno-szatniowe, pokój nauczyciela wf z zapleczem sanitarnym i magazyn sprzętu sportowego, szatnia z zapleczem, pomieszczenie porządkowe; budowę hydrantu zewnętrznego nadziemnego; budowę łącznika z istniejącym budynkiem szkoły; budowę instalacji wewnętrznych (wykonanie wewnętrznej instalacji grzewczej, instalacji gazowej, instalacji wod.-kan., instalacji wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, instalacji elektrycznych, i przebudowę wewnętrznej instalacji c.o.; budowę przyłącza wody wraz z zewnętrzną instalacją wodociągową; budowę zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej sanitarnej; przebudowę sieci kanalizacyjnej; budowę zalicznikowej linii zasilającej; budowę przyłącza gazowego; wykonanie utwardzenia terenu (ciągi piesze i opaska); dostawę wraz z montażem wyposażenia sportowego stałego sali gimnastycznej; dostawę wraz z montażem mebli; (planowana do realizacji inwestycja jest zlokalizowana na działce o nr ewid. 103, 101/3, jedn. ewid. 061206_5 Poniatowa – Obszar Wiejski, obr. 0012 Poniatowa kolonia).

W ramach robót budowlanych Wykonawca:
1. wykona roboty budowlane w zakresie budowy sali gimnastycznej wraz z zapleczem w miejscowości: Kowala Druga, Niezabitów, Dąbrowa Wronowska oraz Poniatowa – Kolonia, gmina Poniatowa,
2. dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3. będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4. przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe,
5. zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji geodezyjnej,
6. dostarczy oraz zamontuje wyposażenie sali gimnastycznej oraz meble,
7. przygotuje kompletne materiały wymagane prawem budowlanym
w zakresie art. 57 ustawy Prawo budowlane,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedynie jedna oferta, Zamawiający - Gmina Poniatowa, zgodnie z treścią art. 255 pkt 7) w związku z art. 266 ustawy Pzp, unieważnia niniejszej postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy i uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12185794,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12185794,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2022-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane