Dostawa odzieży i obuwia roboczego dla personelu Szpitala
SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00092469
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-21 12:27
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5661019200
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież medycznaObuwie
Wykonawcy
3 przyznane
DARIUSZ JAŻDŻYKRadom, PL
190 075,13 PLNDARIUSZ JAŻDŻYKRadom, PL
190 075,13 PLNDARIUSZ JAŻDŻYKRadom, PL
190 075,13 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.