Termomodernizacja oraz kompleksowe wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 2

Miasto Mysłowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00092443
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00092443/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-21 12:18
Lokalizacja
Mysłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b736fde-94c2-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
2220009027
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiKładzenie rynienNaprawa dachówRoboty przy wznoszeniu rusztowańDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty ciesielskieKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty elewacyjneRoboty restrukturyzacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW OLEKSYUjanowice 109, PL · lot 0
1 550 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00092443 z dnia 2022-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja oraz kompleksowe wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Mysowice

1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271570799

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 21

1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzgk@mzgk.myslowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzgk.myslowice.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja oraz kompleksowe wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b736fde-94c2-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092443

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014195/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja oraz wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez poprawę efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych na terenie Miasta Mysłowice – etap II”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066551/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W poprzednim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji nie złożono w terminie żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-16081c36-881a-11ec-9bc1-c2db95d08897

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu termomodernizacji oraz kompleksowym wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w obiekcie mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Mysłowicach przy ulicy Strażackiej 2.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 – Dokumentacja techniczna, która obejmuje: projekt przebudowy i zmiany ogrzewania budynku, przedmiar oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
3. Obiekt, w którym będą wykonywane prace to budynek mieszkalny wielorodzinny zrealizowany w technologii tradycyjnej murowanej, wybudowany w 1914 zlokalizowany przy ul. Strażackiej 2 w Mysłowicach. Szczegółowe dane budynku zostały wskazane w Załączniku nr 1 w opisie technicznym obiektu w pkt 8.6 (zestawienie powierzchni).
4. Prace będą wykonywane w zamieszkanym obiekcie (8 lokali mieszkalnych) i muszą być prowadzone w sposób niezakłócający normalnego funkcjonowania mieszkańców obiektu.
5. Roboty budowlane będą polegały w szczególności na:
1) termomodernizacji budynku, w tym wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, remoncie klatki schodowej
2) wykonaniu instalacji C.O. i C.W.U. (w tym demontażu istniejących źródeł ogrzewania),

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261910-6 - Naprawa dachów

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1550000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1550000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1550000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany „BUDOLEX” Stanisław Oleksy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7371349551

7.3.3) Ulica: Ujanowice 109

7.3.4) Miejscowość: Ujanowice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-603

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1550000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Negocjacje w sprawie zamówienia z wolnej ręki rozpoczęto w dniu 28/02/2022.
2022-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane