Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo-Licze, odcinek 4B_2 od km 7+600,00 do km 9+105,00
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00095862
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00095862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-23 13:06
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36c1d82a-8fc7-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5832590397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00095862 z dnia 2022-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo-Licze, odcinek 4B_2 od km 7+600,00 do km 9+105,00
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687276
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mostowa 11A
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-778
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 32 64 990
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdwgdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw-gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://platformazakupowa.pl/pn/zdw_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo-Licze, odcinek 4B_2 od km 7+600,00 do km 9+105,002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36c1d82a-8fc7-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021798/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo-Licze- odc. 4B_2 (od km 7+600 do km 9+105)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060309/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 12/DZS/2022/TP/WRI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2117932,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo-Licze, odcinek 4B_2 od km 7+600,00 do km 9+105,00.
Zakres robót obejmuje:
- odnowę/wzmocnienie konstrukcji nawierzchni jezdni przez co najmniej dwie warstwy jezdne, a w razie konieczności zaprojektowanie wzmocnienia konstrukcji drogi,
- korektę niwelety i przekroju poprzecznego jezdni w celu zapewnienia sprawnego odprowadzenia wód opadowych,
- odnowę poboczy z zaprojektowaniem ich umocnienia co najmniej mieszanką optymalną,- remont lub udrożnienie istniejących przepustów pod drogą wojewódzką i pod zjazdami,
- remont istniejących zjazdów oraz innych budowli zlokalizowanych w pasie drogi wojewódzkiej z dostosowaniem do niwelety remontowanej drogi, w tym remont istniejącego chodnika w m. Ośno
- odtworzenie i regulację istniejących rowów wraz z oczyszczeniem ich z drobnej zieleni w postaci krzaków oraz rozwiązanie odprowadzenia wód opadowych z pasa drogi,
- oznakowanie poziome i pionowe.
Uwaga:
Mimo że dokumentacja projektowa stanowiąca OPZ dotyczy remontu drogi wojewódzkiej nr 524 na odc. od km 7+600 do km 9+524,93 to remont będący przedmiotem niniejszego zamówienia obejmuje odcinek od km 7+600,00 do km 9+105,00 (należy uwzględnić dowiązanie do niwelety w km 9+157,17).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono 3 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może jej zwiększyć do wysokości ceny oferty.| 2022-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |