Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj

GMINA TERESIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00092134
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00092134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-21 10:33
Lokalizacja
Teresin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51a7f8d0-792b-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
8371695437
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 0
1 017 926,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00092134 z dnia 2022-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TERESIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148532

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ZIELONA 20

1.5.2.) Miejscowość: Teresin

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-515

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 46 864 25 39

1.5.8.) Numer faksu: +48 46 864 25 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@teresin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.teresin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/profile/gmina-teresin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51a7f8d0-792b-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001077/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00027496/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) wybudowanie sieci kanalizacji deszczowej o łącznej długości wynoszącej 302,00 mb. (w zakresie wybudowania sieci kanalizacji deszczowej wzdłuż ul. Książęcej w Gminie Teresin, Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania, pierwsza część zamówienia została wykonana w 2018 r.).
2) wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych (warstwa ścieralna) o powierzchni wynoszącej 4073,00 m2 oraz nawierzchni z kruszywa łamanego o powierzchni wynoszącej 1195,50 m2 .
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w dokumentacji projektowej (tj. projekt budowlany budowy sieci kanalizacji deszczowej wzdłuż ulicy Książęcej w Gminie Teresin oraz przedmiar robót: Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj - kanalizacja deszczowa oraz dokumentacja projektowa dotycząca przebudowy ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj – nawierzchnia, projekt czasowej organizacji ruchu dotyczący przebudowy ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj – nawierzchnia i przedmiar robót: Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj – nawierzchnia) oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych dotyczącej budowy sieci kanalizacji deszczowej w ulicy Książęcej w miejscowości Teresin Gaj i w szczegółowej specyfikacji technicznej dotyczącej Przebudowa ul. Książęcej w miejscowości Teresin Gaj – nawierzchnia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1017926,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1463700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1017926,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG – BET Marcin Głuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 837-170-56-09

7.3.3) Ulica: Gawłowska 179A

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1017926,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2022-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane