Wyk robót bud – mont w ram zad 51584 „Remont pomieszczeń w bud nr 1 i nr 3” oraz w ram zadania 51585 „Dostosowanie pomieszczeń w bud nr 1 i nr 3” na terenie k. woj w m. Warszawa, Al Jerozolimskie 97
12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00091826
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00091826/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-21 08:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-757e4ec5-93dd-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 5221006216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00091826 z dnia 2022-03-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyk robót bud – mont w ram zad 51584 „Remont pomieszczeń w bud nr 1 i nr 3” oraz w ram zadania 51585 „Dostosowanie pomieszczeń w bud nr 1 i nr 3” na terenie k. woj w m. Warszawa, Al Jerozolimskie 97
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012125985
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 97
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 12tol.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.12tol.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/12tol1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Jednostka Organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyk robót bud – mont w ram zad 51584 „Remont pomieszczeń w bud nr 1 i nr 3” oraz w ram zadania 51585 „Dostosowanie pomieszczeń w bud nr 1 i nr 3” na terenie k. woj w m. Warszawa, Al Jerozolimskie 972.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-757e4ec5-93dd-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091826
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008355/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania 51584 oraz zadania 51585 w kompleksie Nr 3586 Warszawa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064952/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/U/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach zadania 51584 „Remont pomieszczeń w budynku nr 1 i nr 3” oraz w ramach zadania 51585 „Dostosowanie pomieszczeń w budynku nr 1 i nr 3” na terenie kompleksu wojskowego w m. Warszawa, Aleje Jerozolimskie 97, obejmujące modernizacje i przebudowę pomieszczeń nr 254, 255, 256, 257, 258, 258 a, znajdujących się na drugim piętrze segment C i segment E w oparciu
o dokumentację projektową Stołecznego Zarządu Infrastruktury dla zadania nr 1702.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44111400-5 - Farby i okładziny ścienne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432110-8 - Kładzenie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), gdyż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-03-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |