Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola – Kolonia
Gmina Puchaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00102916
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00102916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-30 09:36
- Lokalizacja
- Puchaczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36f1182f-88b9-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 5050040501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00102916 z dnia 2022-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola – Kolonia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Puchaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000550143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 22
1.5.2.) Miejscowość: Puchaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-013
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (81) 7575012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: puchaczow@lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puchaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://ugpuchaczow.bip.e-zeto.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola – Kolonia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36f1182f-88b9-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035182/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola – Kolonia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049964/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1424367,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola – Kolonia” realizowane w ramach projektu budowlano – wykonawczego obiektu usługowego „Budynek Wiejski w Turowoli – Kolonii” wraz z przyłączem wodociągowym, kanalizacyjnym, zewnętrzną instalacją kanalizacyjną, gazową, kablową zalicznikową linią zasilającą oraz drogą manewrową wraz z miejscami postojowymi w m. Turowola – Kolonia, gmina Puchaczów. Zaprojektowany budynek jest obiektem jednokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym z poddaszem nieużytkowym.
Powierzchnia użytkowa wynosi 326,52 m2, powierzchnia zabudowy 381,05 m2, a kubatura 2553 m3.
2. Szczegółowy zakres prac:
Roboty rozbiórkowe:
rozbiórka magazynu blaszanego trwale nie związanego z gruntem, nawierzchni szutrowej przy magazynie.
Roboty ziemne (usuniecie warstwy humusu, wykopy pod fundament), pomiarowe, przygotowawcze.
Roboty budowlane:
-wykonanie ław fundamentowych;
-wykonanie ścian fundamentowych;
-wykonanie nowych posadzek betonowych i żelbetowych;
-murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych parteru;
-wykonanie wieńców, nadproży, trzpieni, podciągów parteru;
-montaż stropu podwieszanego nad parterem;
-wykonanie izolacji termicznej i przeciwwilgociowej dachu;
-montaż stolarki zewnętrznej okiennej i drzwiowej;
-montaż bramy garażowej;
-montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych;
-wykonanie dociepleń;
-montaż zadaszenia nad wejściem głównym;
-wykonanie podestu przed wejściem głównym;
-wykonanie warstw posadzkowych na parterze i piętrze;
-wykonanie drewnianej konstrukcji dachu w postaci wiązarów kratowych;
-wykonanie pokrycia dachowego z blachodachówki.
Roboty wykończeniowe:
-tynkowanie;
-montaż parapetów;
-wykonanie posadzek z płytek gresowych;
-malowanie i układanie glazury;
-montaż ścianek lekkich z płyt G-K w węźle sanitarnym oraz obudowa kanałów wentylacyjnych;
-montaż wycieraczek;
-montaż balustrady;
-montaż stolarki wewnętrznej.
Roboty instalacyjne:
-wykonanie instalacji wod.-kan., c.o., c.w. oraz instalacji gazowej;
-wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej z klimatyzacją;
-wykonanie instalacji odciągu spalin.
Roboty drogowe:
-budowa placu manewrowego, drogi wewnętrznej, parkingu, chodników, opaski wokół budynku oraz miejsca na kontener na śmieci.
Roboty instalacyjne zewnętrzne:
-wykonanie zewnętrznej instalacji gazowej do obiektu;
-wykonanie przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego wraz z zewnętrzną instalacją kanalizacji sanitarnej,
- wykonanie instalacji odgromowej.
Wykonanie instalacji elektrycznej wewnętrznej oraz zalicznikowej linii zasilającej do obiektu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – opis techniczny znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa wielobranżowa
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiary robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej o której mowa w pkt 4.4. 1-2) .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45262520-2 - Roboty murowe
45262660-5 - Usuwanie azbestu
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych
45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431200-9 - Kładzenie glazury
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1847278,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2579895,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1847278,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo Budowlana WU-ZET Zenon Wajstuch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 922-158-17-73
7.3.3) Ulica: ul. Spacerowa 6
7.3.4) Miejscowość: Szczebrzeszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 22-460
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1847278,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-09| 2022-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |