Remont pokrycia dachowego wraz z wymianą rynien i rur spustowych oraz remontem kominów i montażem śniegołapów i naprawa galerii komunikacyjnej wejściowej w budynku OSW w Załężu-Znamirowicach

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM.BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00092876
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00092876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-21 14:06
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-14b2f4fd-9092-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
6750001952
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie dachówUszczelnianie dachu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00092876 z dnia 2022-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego wraz z wymianą rynien i rur spustowych oraz remontem kominów i montażem śniegołapów i naprawa galerii komunikacyjnej wejściowej w budynku OSW w Załężu-Znamirowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM.BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 78

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@awf.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.awf.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego wraz z wymianą rynien i rur spustowych oraz remontem kominów i montażem śniegołapów i naprawa galerii komunikacyjnej wejściowej w budynku OSW w Załężu-Znamirowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14b2f4fd-9092-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: K-2.381/04/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 138211,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pokrycia dachowego wraz z wymianą rynien i rur spustowych oraz remontem kominów i montażem śniegołapów i naprawa galerii komunikacyjnej wejściowej w budynku stołówki Ośrodku Sportów Wodnych w Załężu-Znamirowicach. Szczegółowy opis zawiera SWZ i załączniki do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261221-9 - Malowanie dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta
2022-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane