Zagospodarowanie działki gminnej przy ul. Fabrycznej w Chocianowie
Gmina Chocianów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00092732
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00092732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-21 13:30
- Lokalizacja
- Chocianów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cd66ad3-9ace-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6922253913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00092732 z dnia 2022-03-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie działki gminnej przy ul. Fabrycznej w Chocianowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chocianów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Chocianów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-140
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@chocianow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chocianow.bip.pbox.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://chocianow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie działki gminnej przy ul. Fabrycznej w Chocianowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cd66ad3-9ace-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017562/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenu przy ul. Fabrycznej w Chocianowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub reakcyjnej lub kulturalnej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074512/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RU.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektów, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, wykonanie zagospodarowania terenu, a także niezbędnych robót rozbiórkowych oraz innych robót opisanych dokumentacją projektową na działce gminnej nr 199/26 obręb 2 miasta Chocianów, w tym m.in.:
a) Rozbiórka kolidującego z projektem istniejącego zagospodarowania terenu,
b) Wykonanie placu zabaw wraz z montażem elementów malej architektury i elementów zagospodarowania terenu,
c) Montaż fontanny wraz z wykonaniem przyłączy,
d) Wykonanie ogrodzenia,
e) Wykonanie utwardzeń kostką betonową,
f) Wykonanie nawierzchni bitumicznej,
g) Wykonanie nawierzchni z piasku i żwiru,
h) Wykonanie nasadzeń roślinnych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ (załącznik nr 6, 6a, 6b)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dnia 03.03.2022 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. „Zagospodarowanie działki gminnej przy ul. Fabrycznej w Chocianowie”. Postępowanie prowadzone było za pomocą platformy przetargowej pod adresem: https://chocianow.ezamawiajacy.pl. W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do dnia 18.03.2022 r. do godz. 12:00;00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-03-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |