Dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności

Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00134591
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00134591/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-06 12:32
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa6588ba-2a5b-49ff-8ce4-ee71029c290d
Identyfikator
7010271052
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszcząceProdukty zapobiegające osiadaniu kurzuŚrodki do czyszczenia podłógPreparaty piorąceDetergentyPasty i proszki czyszcząceRoztwory myjącePreparaty czyszcząceProdukty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owadyPreparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniachRęczniki papierowe do rąkPapier toaletowyŚcierkiRękawice jednorazoweMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymPasty do butówWorki i torbyDetergenty do zmywarekŚrodki rozpuszczające tłuszcze

Wykonawcy

3 przyznane

KATARZYNA PRUS, GRZEGORZ PRUS, JOLANTA PRUS SPÓŁKA JAWNA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE "WOLPRES"Radom, PL · lot 0
563 777,3 PLN
KATARZYNA PRUS, GRZEGORZ PRUS, JOLANTA PRUS SPÓŁKA JAWNA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE "WOLPRES"Radom, PL · lot 1
16 416,31 PLN
KATARZYNA PRUS, GRZEGORZ PRUS, JOLANTA PRUS SPÓŁKA JAWNA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE "WOLPRES"Radom, PL · lot 2
68 646,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00134591 z dnia 2025-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142734982

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiejska 10

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-902

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.co@prezydent.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.co.kprp.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-cokprp.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-cokprp/demand/189594/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa6588ba-2a5b-49ff-8ce4-ee71029c290d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00134591

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00248973/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680515

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.CO-21/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności, zwanych dalej „Artykułami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP, według następującego podziału na części:
1) Część I – środki czystości i artykuły gospodarcze – dostawa do obiektów położonych w Warszawie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39831000-6 - Preparaty piorące

39831200-8 - Detergenty

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

39831250-3 - Roztwory myjące

39831240-0 - Preparaty czyszczące

33691000-0 - Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33761000-2 - Papier toaletowy

39514200-0 - Ścierki

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

39812200-9 - Pasty do butów

18930000-7 - Worki i torby

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze

4.5.5.) Wartość części: 460170,61 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności, zwanych dalej „Artykułami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP, według następującego podziału na części:
2) Część II – środki czystości i artykuły gospodarcze – dostawa do obiektu położonego na Mierzei Helskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39831000-6 - Preparaty piorące

39831200-8 - Detergenty

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

39831250-3 - Roztwory myjące

39831240-0 - Preparaty czyszczące

33691000-0 - Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33761000-2 - Papier toaletowy

39514200-0 - Ścierki

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

39812200-9 - Pasty do butów

18930000-7 - Worki i torby

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze

4.5.5.) Wartość części: 13403,56 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności, zwanych dalej „Artykułami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP, według następującego podziału na części:
3) Część III – środki czystości i artykuły gospodarcze – dostawa do obiektu położonego w Wiśle.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39831000-6 - Preparaty piorące

39831200-8 - Detergenty

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

39831250-3 - Roztwory myjące

39831240-0 - Preparaty czyszczące

33691000-0 - Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33761000-2 - Papier toaletowy

39514200-0 - Ścierki

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

39812200-9 - Pasty do butów

18930000-7 - Worki i torby

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze

4.5.5.) Wartość części: 55825,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 501735,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 501735,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 501735,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Prus, Grzegorz Prus Spółka jawna Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe "WOLPRES"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7960034562

7.3.3) Ulica: ul. Tartaczna 3/5

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 563777,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15713,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15713,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15713,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Prus, Grzegorz Prus Spółka jawna Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe "WOLPRES"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7960034562

7.3.3) Ulica: ul. Tartaczna 3/5

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16416,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60163,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60163,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60163,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Prus, Grzegorz Prus Spółka jawna Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe "WOLPRES"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7960034562

7.3.3) Ulica: ul. Tartaczna 3/5

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68646,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ostateczną wartość Umowy stanowi kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w zależności od danej części.
2025-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy