Praca sprzętem przeznaczonym do robót drogowych przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich Zad. 1, Zad. 2, Zad. 3, Zad. 4, Zad. 5, Zad. 6.

Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00134617
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00134617/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-06 12:39
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6eeaeacf-5459-4105-b1bd-fe1489745ff9
Identyfikator
9730590332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowejWynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcąWynajem koparek wraz z obsługą operatorską

Wykonawcy

6 przyznanych

JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL · lot 0
178 163,04 PLN
RYSZARD BIANEKŚroda Wlkp., PL · lot 1
182 728,8 PLN
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL · lot 2
325 704 PLN
EDWARD KARPOWICZLubsko, PL · lot 3
226 221,6 PLN
MICHAŁ CIMANDERGorzów Wlkp., PL · lot 4
196 062 PLN
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL · lot 5
225 459 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00134617 z dnia 2025-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Praca sprzętem przeznaczonym do robót drogowych przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich
Zad. 1, Zad. 2, Zad. 3, Zad. 4, Zad. 5, Zad. 6.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006092820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 32

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-042

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 328 03 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdw@zdw.zgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.zgora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6eeaeacf-5459-4105-b1bd-fe1489745ff9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Praca sprzętem przeznaczonym do robót drogowych przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich
Zad. 1, Zad. 2, Zad. 3, Zad. 4, Zad. 5, Zad. 6.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6eeaeacf-5459-4105-b1bd-fe1489745ff9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00134617

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051833/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Praca sprzętem przeznaczonym do robót drogowych przy drogach woj. administrowanych przez ZDW

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667162

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.2910.133.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1273863,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Usługi sprzętem przeznaczonym do robót drogowych:
- samochód ciężarowy w przedziale min. 12 ton max. 18 ton – min. 1 szt.
- samochód ciężarowy w przedziale min. 20 ton max. 25 ton – min. 1 szt.
- koparko-spycharka o poj. łyżki 0,25-1,0 m³ - min. 1 szt.,
- koparka kołowa z łyżką skarpową / podsiębierną szer. łyżki 1,80 - 2,0 m – min. 1 szt.
- równiarka drogowa samojezdna – min. 1 szt.
- ładowarka o poj. łyżki 1,5 – 3,5 m3.
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min. 3,0 mg max. 3,5 mg – min. 1 szt.
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min. 10 mg max. 15 mg – min. 1 szt.
- samochód towarowo-osobowy do 3,5 ton wraz z kierowcą do przewozu 6 osób (transport brygady roboczej obwodu drogowego w ramach potrzeb bieżącego utrzymania dróg) o ładowności skrzyni min. 1000 kg – min. 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

4.5.5.) Wartość części: 154300,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Usługi sprzętem przeznaczonym do robót drogowych:
- samochód ciężarowy w przedziale min. 12 ton max. 18 ton – min. 1 szt.
- samochód ciężarowy w przedziale min. 20 ton max. 25 ton – min. 1 szt.
- koparko-spycharka o poj. łyżki 0,25-1,0 m³ - min. 1 szt.,
- koparka kołowa z łyżką skarpową / podsiębierną szer. łyżki 1,80 - 2,0 m – min. 1 szt.
- równiarka drogowa samojezdna – min. 1 szt.
- ładowarka o poj. łyżki 1,5 – 3,5 m3.
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min. 3,0 mg max. 3,5 mg – min. 1 szt.
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min. 10 mg max. 15 mg – min. 1 szt.
- samochód towarowo-osobowy do 3,5 ton wraz z kierowcą do przewozu 6 osób (transport brygady roboczej obwodu drogowego w ramach potrzeb bieżącego utrzymania dróg) o ładowności skrzyni min. 1000 kg – min. 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

4.5.5.) Wartość części: 153688,40 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Usługi sprzętem przeznaczonym do robót drogowych:
- samochód towarowo-osobowy – ładowność do 3,5 ton, do przewozu 6 osób wraz z kierowcą - 1szt
- samochód ciężarowy w przedziale min.12 ton max.18 ton z wywrotem dwustronnym - 1szt
- samochód ciężarowy w przedziale min.20 ton max.25 ton z wywrotem jednostronnym - 1szt
- koparko-spycharka o poj. łyżki 0,25-1,0 m³- 1szt
- ładowarka o poj. łyżki 1,5-3,5 m³ - 1szt
- równiarka drogowa samojezdna -1szt
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min.3,0Mg max. 3,5Mg- 1szt
- walec drogowy wibracyjny samojezdny w przedziale min.10 Mg max.15Mg - 1szt
- zamiatarka mechaniczna (poj. zbiornika min.1m3) -1szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

4.5.5.) Wartość części: 284350,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi sprzętem przeznaczonym do robót drogowych:
- samochód towarowo-osobowy – ładowność do 3,5 ton, do przewozu 6 osób wraz z kierowcą - 1szt
- samochód ciężarowy w przedziale min.12 ton max.18 ton z wywrotem dwustronnym - 1szt
- samochód ciężarowy w przedziale min.20 ton max.25 ton z wywrotem jednostronnym - 1szt
- koparko-spycharka o poj. łyżki 0,25-1,0 m³- 1szt
- ładowarka o poj. łyżki 1,5-3,5 m³ - 1szt
- równiarka drogowa samojezdna -1szt
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min.3,0Mg max. 3,5Mg- 1szt
- walec drogowy wibracyjny samojezdny w przedziale min.10 Mg max.15Mg - 1szt
- zamiatarka mechaniczna (poj. zbiornika min.1m3) -1szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

4.5.5.) Wartość części: 284370,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi sprzętem przeznaczonym do robót drogowych:
- samochód ciężarowy w przedziale min. 15 ton max. 18 ton, z wywrotem dwustronnym (burta otwierana na dół) – 1 szt.
- koparko-spycharka na podwoziu kołowym o poj. łyżki 0,50 – 1,0 m³ – 1 szt.
- ładowarka o poj. łyżki 1,5 – 3,5 m3 – 1 szt.
- równiarka drogowa samojezdna – 1 szt.
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min. 10 Mg max. 15 Mg – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 198815,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi sprzętem przeznaczonym do robót drogowych:
- samochód ciężarowy w przedziale min. 15 ton max. 18 ton, z wywrotem dwustronnym (burta otwierana na dół) – 1 szt.
- koparko-spycharka na podwoziu kołowym o poj. łyżki 0,50 – 1,0 m³ – 1 szt.
- ładowarka o poj. łyżki 1,5 – 3,5 m3 – 1 szt.
- równiarka drogowa samojezdna – 1 szt.
- walec drogowy wibracyjny w przedziale min. 10 Mg max. 15 Mg – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 198340,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178163,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178163,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178163,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucka spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521299955

7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2A

7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól

7.3.5) Kod pocztowy: 67-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178163,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182728,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182728,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182728,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FERD Firma Robót Inżynieryjnych i Drogowych Ryszard Bianek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630121078

7.3.3) Ulica: Szarych Szeregów 25

7.3.4) Miejscowość: Środa Wielkopolska

7.3.5) Kod pocztowy: 63-000

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182728,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325704,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325704,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325704,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucka spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521299955

7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2A

7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól

7.3.5) Kod pocztowy: 67-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 325704,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226221,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226221,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226221,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Transportowy i Ogólnobudowlany Edward Karpowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970395680

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 62

7.3.4) Miejscowość: Lubsko

7.3.5) Kod pocztowy: 68-300

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226221,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196062,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205717,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196062,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE Michał Cimander

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080251955

7.3.3) Ulica: ul. Spokojna 2/2

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196062,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225459,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225459,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225459,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucka spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521299955

7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2A

7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól

7.3.5) Kod pocztowy: 67-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225459,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Kompletna nazwa zamówienia:
Praca sprzętem przeznaczonym do robót drogowych przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich
Zad. 1 – OD Babimost i OD Zielona Góra
Zad. 2 – OD Bobrowice
Zad. 3 – OD Kożuchów i OD Sława
Zad. 4 – OD Lubsko i OD Żagań
Zad. 5 – OD Kłodawa i OD Drezdenko
Zad. 6 – OD Sulęcin i OD Ośno Lubuskie

2. Termin wykonania zamówienia:
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r. (DOTYCZY WSZYSTKICH ZADAŃ)
2025-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane