Przebudowa pomieszczeń piwnicznych klatki K1 budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Zacisze 12
Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00094706
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00094706/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-22 15:09
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68608e47-67e6-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 5782490793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00094706 z dnia 2022-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń piwnicznych klatki K1 budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Zacisze 12
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170711628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polska 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 55 6290551
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pwsz.elblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ans-elblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pwsz.elblag.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pomieszczeń piwnicznych klatki K1 budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Zacisze 122.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68608e47-67e6-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094706
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011363/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa (adaptacja) pomieszczeń piwnicznych klatki K1 budynku ul. Zacisze 12
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projekt pt. „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu”, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 9 Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych Działanie 9.3 Infrastruktura edukacyjna, Poddziałanie 9.3.2 Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00334282/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/2312/25/2457/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń piwnicznych klatki K1 budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Zacisze 12.
1) Inwestycja obejmuje roboty budowlane określone w Projekcie budowlanym (ZAŁĄCZNIK Nr. 2.3 SIWZ) z wyłączeniem nowego przyłącza wody i przyłącza drenażu, w zakresie przede wszystkim wykonania:
- Nowych warstw posadzkowych z izolacją termiczną i przeciwwodną. W zakresie jest pogłębienie pomieszczeń do głębokości wynikającej z istniejących ław fundamentowych,
- Na ścianach zewnętrznych, skucie cokołu z płytek klinkierowych i obrzutki betonowej gr. 6cm, docieplenie ścian piwnic od zewnątrz polistyrenem ekstrudowanym XPS lambda 0,028W/mK gr. 8cm z wykończeniem mozaikowym w kolorze jasno brązowym z odcieniem ceglastoczerwonym.
- Na ścianach konstrukcyjnych posadowionych na fundamentach ceglanych wykonanie izolacji przeciwwilgociowej jako system podcięcia z zastosowaniem płyt HDPE lub płyt stalowych z systemowym połączeniem z hydroizolacją pionową ścian i hydroizolacją poziomą podłóg.
- Przebudowy istniejących sanitariatów z przeznaczeniem dla kobiet, mężczyzn i osób niesprawnych, kabiny systemowe, instalacje wg projektów branżowych, wykładziny ścienne terrakota. Na posadzkach płyty gres antypoślizgowe 30x30 cm.
- W pomieszczeniach do pracy – 5 sztuk, drzwi drewnianych z naświetlem wg zestawienia stolarki o podwyższonej izolacyjności akustycznej, odpowiednie oświetlenie (symulacja w projekcie branżowym) i czujki dymowe, oraz instalację ogrzewania wg proj. branżowego.
- Na podłogach pomieszczeń pracy posadzki przemysłowe antystatyczne antypoślizgowe R9 (parametry wg ST).
- Posadzek na ciągach komunikacyjnych i w holu windowym – gres jasny w płytach 60x60 cm, analogicznie jak wykonano w parterze. Parametry materiałów wg ST.
- Pod sufitem pomieszczeń modelowania 3D - projektowanej instalacji wentylacji mechanicznej i opraw oświetlenia natynkowych, z wyłączeniem pomieszczenia Nr 29 i 30 ze stropem odcinkowym stało-ceramicznym, gdzie zastosowano raster z blachy ALU mocowany do stopek stalowych stropu i do ściany – rysunek poglądowy na przekroju A – A. Raster kryje przewody wentylacji i stanowi stelaż dla opraw oświetlenia.
- Roboty rozbiórkowe w tym: rozbiórki ścian działowych istniejącego układu funkcjonalnego, rozbiórki warstw posadzkowych (wraz z pogłębieniem pomieszczeń) z instalacją ogrzewania, rozbiórki instalacji wodno-kanalizacyjnej, demontaż kolizyjnego hydrantu, demontaż wewnętrznej stolarki drzwiowej, demontaż stolarki okiennej przylegającej do projektowanego szachtu wentylacji mechanicznej na przejście kanałów wentylacji mechanicznej z centrali zlokalizowanej na dachu. Stolarka okienna do wymiany na nową drewnianą w analogicznym wyglądzie jak istniejąca, wycięcie otworu drzwiowego szer. 150 cm w murze gr. 30 cm projektowanych drzwi do holu windowego wg proj. konstrukcyjnego - rys. 4., wykonanie otworów w ścianach na przejścia kanałów wentylacji mechanicznej metodą przewiertów ze wzmocnieniem ścian i nadprożami wg rysunków konstrukcyjnych Nr 3 i 4, na dachu rozbiórka fragmentu poszycia dachowego dla montażu konstrukcji wsporczej centrali went. mechanicznej do krokwi koszowej dla przeprowadzenia szachtu wg rys. Nr 5 i szczegółu konstrukcyjnego Nr 6. (Przewiduje się etapowanie zadaszenia szachtu i windy).
- Niezbędnych instalacji i przyłączy do sieci, w tym wentylacji, prądu, siły, teletechnicznej.
- Zabezpieczeń przeciwwodnych ścian i posadzek piwnicy.
- Drenażu opaskowego.
- Wymianę posadzek betonowych z izolacją poziomą oraz izolacją termiczną.
- Wymianę istniejących tynków ścian i docieplenie od zewnątrz z zastosowaniem tynków renowacyjnych.
- Naprawy spękanych i osłabionych ścian oraz sufitów stropów staloceramicznych i stalo-betonowych.
- Skucie cokołu z płytek klinkierowych i wykonanie tynku mozaikowego.
- Wymiany uszkodzonych odcinków opierzeń, rynien i rur spustowych oraz przykanalików kanalizacji deszczowej.
- Wzmocnienia fundamentów pod ścianą wewnętrzną miedzy pom. -1/31 a -1/32.
- Pogłębienia fundamentów w miejscu planowanej dobudowy windy.
- Wzmocnienia ściany wewnętrznej między pom. -1/29 a -1/30.
- Nadproży nad nowymi otworami w ścianach konstrukcyjnych oraz nadproży dla poszerzenia otworów drzwiowych w ścianach konstrukcyjnych.
- Konstrukcji wsporczej pod centralę wentylacyjną na dachu oraz konstrukcji wsporczej dla ściany szachtu wentylacyjnego.
2) Przeznaczenie, program użytkowy oraz udział poszczególnych funkcji.
Projektowane pomieszczenia użyteczności publicznej z przeznaczeniem na cele uczelni wyższej.
- główna funkcja - laboratoryjno-badawcza i dydaktyczna,
- funkcje pomocnicze - węzły sanitarne, komunikacja, pomieszczenia techniczne, pomieszczenia pomocnicze.
3) Budynek zostanie wyposażony w następujące instalacje:
- instalacje zimnej i ciepłej wody,
- instalacje kanalizacji sanitarnej,
- instalacje kanalizacji deszczowej,
- instalacje hydrantową i przeciwpożarową,
- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacje oświetlenia,
- instalacje gniazd i siły,
- instalacje uziemienia,
- instalacja odgromowa,
- instalacja teleinformatyczna.
4) Cała planowana powierzchnia użytkowa rozbudowy wynosi około 223 m2, w tym planowana powierzchnia dydaktyczna około 136 m2.
3. Szczegółowo zakres zamówienia w tym zakres inwestycji, warunki gwarancje i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ,
b) Dokumentacji stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 2 do SWZ,
c) Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112310-4 - Ścianki działowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2061455,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2061455,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2061455,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany inż. Mirosław Markiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 578-012-78-93
7.3.3) Ulica: Siedlecka 3
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1) Klimat -el Systemy Wentylacji i Klimatyzacji inż. Grzegorz Bidziński, 82-300 Elbląg ul. Wierzbowa 1 - roboty sanitarne.
2) Instalacje Elektryczne MAR-EL Marian Lubawski 82-300 Elbląg ul. Rawska 21c - roboty elektryczne i teletechniczne.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2061455,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2022-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |