Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Gietrzwałd
Gmina Gietrzwałd
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00094930
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00094930/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-23 08:19
- Lokalizacja
- Gietrzwałd, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fce9e28-7e86-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7393851080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00094930 z dnia 2022-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Gietrzwałd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gietrzwałd
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olsztyńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Gietrzwałd
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-036
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gietrzwald.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gietrzwald.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-gietrzwald.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Gietrzwałd2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fce9e28-7e86-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094930
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025847/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Gietrzwałd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Nazwa projektu: TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W GMINIE GIETRZWAŁD2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00035636/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2090678,29 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1017081,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie
Gietrzwałd.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje termomodernizację budynku byłej szkoły w Gietrzwałdzie przy ul. Szkolnej 8a – Adres inwestycji: dz. nr 255/7 obr.3 w Gietrzwałdzie, gmina Gietrzwałd. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi:
1) Zakres kwalifikowalny:
a) Docieplenie ścian zewn. kondygnacji nadziemnych budynku głównego;
b) Docieplenie ścian zewn. piwnic;
c) Docieplenie połaci dachu poddasza użytkowego;
d) Docieplenie stropu między poddaszem a strychem wraz z odtworzeniem zabudowy sufitów i podłogi w konstrukcji strychu;
e) Docieplenie stropodachu płaskiego;
f) Docieplenie podłogi podziemia ogrzewanego głównej części budynku;
g) Wymiana stolarki okiennej na PCV w okleinie drewnopodobnej i drzwiowej na aluminiową wraz z obróbkami;
h) Wyposażenie instalacji CO w urządzenia do miejscowej regulacji temperatury, licznik zużycia en. cieplnej;
i) Oświetlenie LED oraz PV (instalacja fotowoltaiczna).
Powyższy zakres będzie współfinansowany w ramach projektu p.n.: TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W GMINIE GIETRZWAŁD;
Numer umowy o dofinansowanie projektu: RPWM.04.03.01-28-0047/20-01 z dnia 27.10.2020 r. realizowanego w ramach Osi Priorytetowej 4 Efektywność energetyczna
Działanie 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków
Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
2) Zakres niekwalifikowalny:
a) przebudowa konstrukcji dachowej w zakresie lukarn dachowych
(Zamawiający prezentuje w dokumentacji dach po przebudowie której nie planuje wykonać za wyłączeniem przebudowy lukarn, które należy skalkulować do oferty-rysunek K1.4_GIETRZWALD DACH prezentuje wykonanie lukarn w konstrukcji dachowej);
b) Wymiana osłabionych elementów konstrukcji (m.in. nadciąg nad salą, itp);
c) Wykonanie okładziny gresowej izolowanej posadzki;
d) Wykonanie naświetli piwnicznych.
Powyższy zakres będzie w 100% finansowany ze środków własnych Zamawiającego.
3. Szczegółowy zakres określa dokumentacja projektowa , specyfikacje , rysunki techniczne oraz pomocnicze przedmiary autorstwa mgr inż. arch. Magdalena Zwolińska , oraz mgr inż. arch. Maciej Lemańczyk.
4. Wykonawca planując i realizując roboty budowlane musi dostosować się do Decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Olsztynie nr WOPN.6401.72.2020.AW.2 z dnia 06.08.2020 r. w zakresie ochrony gatunkowej zwierząt bytujących w budynku przy Szkolna 8A w Gietrzwałdzie. Decyzja w załączeniu do postępowania.
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ i załączniki do niej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1295000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2566027,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1295000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budownictwo Ogólne S.C. Zdzisław Izydorczyk i Piotr Huba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 984-01-04-841
7.3.3) Ulica: Kościelna 10a/7
7.3.4) Miejscowość: Nidzica
7.3.5) Kod pocztowy: 13-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1295000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2022-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |