„Ochrona nieruchomości zabudowanych będący w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa Oddziału Terenowego KOWR w Szczecinie”
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00095012
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-23 08:55
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
5 przyznanych
ELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
18 450 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
18 450 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
18 450 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
18 450 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
73 185 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.