Przebudowa i remont wewnętrznych dróg tj. ul. Szkolnej w miejscowości Długołęka, gmina Długołęka

Gmina Długołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00095877
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00095877/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-23 13:09
Lokalizacja
Długołęka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f73e0f2-9dfb-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
9111102754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ STILLERMirków, PL · lot 0
846 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00095877 z dnia 2022-03-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont wewnętrznych dróg tj. ul. Szkolnej w miejscowości Długołęka, gmina Długołęka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Długołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont wewnętrznych dróg tj. ul. Szkolnej w miejscowości Długołęka, gmina Długołęka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f73e0f2-9dfb-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095877

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030809/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 Przebudowa i remont drogi wewnętrznej, ul. Szkolnej w m. Długołęka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077374/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości, zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych o wartości netto: 1 398 556,88 PLN, co stanowi 87,65 % wartości zamówienia podstawowego.
cd w Informacje dodatkowe

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022.KM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wewnętrznych dróg tj. ul. Szkolnej w Długołęce w zakresie:
1) wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych,
2) wykonanie ław pod krawężniki i montaż krawężników betonowych,
3) wykonanie ławy pod obrzeża betonowe i montaż obrzeży betonowych,
4) wykonanie ścieku ulicznego z kostki betonowej na ławie betonowej,
5) wykonanie warstw konstrukcyjnych jezdni, poboczy, zjazdów i dojść,
6) wykonanie nawierzchni jezdni, zjazdów i dojść z kostki betonowej,
7) wykonanie nawierzchni poboczy z kruszywa łamanego,
8) regulacja włazów, zaworów, skrzynek, pokryw studni wraz z wymianą,
9) wymiana istniejących wpustów deszczowych betonowych,
10) wykonanie trawników,
11) wykonanie oraz zatwierdzenie projektu organizacji ruchu zastępczego
12) wykonanie w terenie oznakowania organizacji ruchu zastępczego zgodnie z zatwierdzonym projektem.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszym zaproszeniu, w tym w Dokumentacji projektowej (Załącznik nr 4 do Zaproszenia), Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do Zaproszenia), przedmiarze robót (Załącznik nr 5 do Zaproszenia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 846240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 846240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 846240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AN-GREG Grzegorz Stiller

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 022161648

7.3.3) Ulica: Gimnazjalna 18

7.3.4) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 846240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-07-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przewidywane podobne roboty budowlane: wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych, wykonanie ław
pod krawężniki i montaż krawężników betonowych, wykonanie ławy pod obrzeża betonowe i montaż obrzeży betonowych,
wykonanie ścieku ulicznego z kostki betonowej na ławie betonowej, wykonanie warstw konstrukcyjnych jezdni, poboczy,
zjazdów i dojść, wykonanie nawierzchni jezdni, zjazdów i dojść z kostki betonowej, wykonanie nawierzchni poboczy z
kruszywa łamanego, regulacja włazów, zaworów, skrzynek, pokryw studni wraz z wymianą, wymiana istniejących wpustów
deszczowych betonowych, wykonanie trawników, wykonanie oraz zatwierdzenie projektu organizacji ruchu zastępczego,
wykonanie w terenie oznakowania organizacji ruchu zastępczego zgodnie z zatwierdzonym projektem.
2022-03-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane