„Usługi społeczne w Gminie Radzyn Podlaski”- świadczenie usług opiekuńczych i asystenckich
Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00096573
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-24 08:38
- Lokalizacja
- Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5381026251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki dziennej
Wykonawcy
3 przyznane
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
27 720 PLNWioletta Wojtaszak- GłowniakRadzyn Podlaski, PL
27 720 PLNEwa ŚwiderRadzyn Podlaski, PL
38 080 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.