Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim

Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00096607
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00096607/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-24 08:54
Lokalizacja
Szczawno-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a850350-7f66-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
8862572767
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00096607 z dnia 2022-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718219

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Szczawno-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-310

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szczawno-zdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawno-zdroj.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.szczawno-zdroj.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a850350-7f66-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002468/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00040493/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w następującym zakresie:
1.1. „Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim” - zadanie jest współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji.
1.2. „Doposażenie placu zabaw w Parku Szwedzkim” – zadanie jest współfinansowane Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. budowę edukacyjnego placu zabaw, poprzez montaż urządzeń edukacyjnych i zabawowych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, elementów małej architektury, ogrodzenia, nasadzeń z krzewów i bylin oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku,
Uwaga! Na podstawie zapisu w pkt 5 Decyzji Nr 1685/2021 Pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych z dnia 29.12.2021 r. Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu określa się obowiązkowe warunki polegające na zamianie nasadzeń z jałowca na nasadzenia z sosny karłowatej”.
2.2 budowę obiektów małej architektury w ramach budowy przyrodniczej ścieżki edukacyjnej wokół stawu,
2.3 zagospodarowanie terenu przy Mauzoleum poprzez nadanie mu funkcji ścieżki edukacyjnej.
2.4 montaż dwóch tablic informacyjnych o wymiarach 80 cm x 120 cm na dwóch słupkach, informujących o dofinansowaniu zadania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz jednej tablicy wymiarach 28 cm x 40 cm informującej o dofinansowaniu zadania z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

"Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia".
2022-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane