Programy wspierające reintegrację zawodową mieszkańców dzielnic: Bogucice, Załęże, Janów- Nikiszowiec, Śródmieście i Zawodzie, Szopienice - Burowiec, Wełnowiec- Józefowiec i Dąb.
Miasto Katowice - MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00098058
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-25 08:07
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9541187173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
6 przyznanych
Śląskie Centrum Profilaktyki i PsychoterapiiKatowice, PL
97 899 PLNŚląskie Centrum Profilaktyki i PsychoterapiiKatowice, PL
97 899 PLNŚląskie Centrum Profilaktyki i PsychoterapiiKatowice, PL
97 899 PLNŚląskie Centrum Profilaktyki i PsychoterapiiKatowice, PL
121 360 PLNŚląskie Centrum Profilaktyki i PsychoterapiiKatowice, PL
113 000 PLNŚląskie Centrum Profilaktyki i PsychoterapiiKatowice, PL
142 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.