Budowa i przebudowa drogi powiatowej Nr 1816L od km 0+250 do km 4+979,60 na odcinku Siedliszcze-Pawłów

Powiat Chełmski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00096970
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00096970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-24 10:47
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43d07d04-9489-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
5632194320
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuWznoszenie barier drogowychInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00096970 z dnia 2022-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa drogi powiatowej Nr 1816L od km 0+250 do km 4+979,60 na odcinku Siedliszcze-Pawłów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 825627501

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.powiatchelmski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i przebudowa drogi powiatowej Nr 1816L od km 0+250 do km 4+979,60 na odcinku Siedliszcze-Pawłów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43d07d04-9489-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039156/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa i przebudowa drogi powiatowej Nr 1816L od km 0+250 do km 4+979,60 na odcinku Siedliszcze - Pawłów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00065705/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OG.272.1.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn.„ Budowa i przebudowa drogi powiatowej Nr 1816L od km 0+250 do km 4+979,60 na odcinku Siedliszcze-Pawłów” realizowanego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ, na którą składa się:
1) Projekt drogowy (materiały do zgłoszenia robót), projekt budowlany, projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny,
2) Projekt wykonawczy,
3) Projekt stałej organizacji ruchu,
4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR),
5) Przedmiary robót
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy.
Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały wynosi min. 60 miesięcy od daty końcowego odbioru robót budowlanych bez zastrzeżeń oraz stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 60 miesięcy (termin minimalny) do 84 miesięcy (termin maksymalny).
Gwarancja jakości objęta kryterium oceny ofert nie obejmuje następujących minimalnych okresów gwarancyjnych:
a) poziomego oznakowania grubowarstwowego, oznakowania taśmami
oraz punktowymi elementami odblaskowymi - gwarancja wynosi 60 miesięcy,
b) konstrukcji wsporczej dla znaków drogowych bramowych i wysięgnikowych gwarancja jest wystawiana indywidualnie dla każdej konstrukcji wsporczej. Minimalny okres trwałości konstrukcji wsporczej wynosi 10 lat,
c) słupków znaków pionowych ostrzegawczych, zakazu, nakazu
i informacyjnych o standardowych wymiarach oraz w przypadku elementów, służących do zamocowania znaków do innych obiektów lub konstrukcji gwarancja może być wydana dla partii dostawy i wynosi 60 miesięcy.
Środki podjęte przez Zamawiającego w celu zagwarantowania, że ewentualny udział Wykonawców zaangażowanych w przygotowanie postępowania (opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej odcinka od km 0+250 do km 1+707) nie zakłóci konkurencji:
1) Zamawiający w załączniku Nr 9 do SWZ zamieszcza zakres danych przekazanych Wykonawcy wykonującemu dokumentację projektową na wskazany odcinek drogi (od km 0+250 do km 1+707), które nie są objęte dokumentacją projektową wskazaną w pkt V.2 SWZ,
2) Zamawiający informuje o szacowanej wartości zamówienia dotyczącego wskazanego odcinka drogi (od km 0+ 250 do km 1+707), wynikającej z kosztorysu inwestorskiego: 1 003 438,52 zł netto.
Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane