Modernizacja i remont części budynku położonego przy ul. Kętrzyńskiego 116 w Bemowie Piskim, w wyniku którego powstanie zmodernizowane mieszkanie chronione usytuowane w lokalu nr 3.
Gmina Biała Piska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00096722
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00096722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-24 09:32
- Lokalizacja
- Biała Piska, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f77f7fd-9552-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8491499704
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00096722 z dnia 2022-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i remont części budynku położonego przy ul. Kętrzyńskiego 116 w Bemowie Piskim, w wyniku którego powstanie zmodernizowane mieszkanie chronione usytuowane w lokalu nr 3.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Piska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Adama Mickiewicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Biała Piska
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874241350
1.5.8.) Numer faksu: 874241351
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bialapiska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.bialapiska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i remont części budynku położonego przy ul. Kętrzyńskiego 116 w Bemowie Piskim, w wyniku którego powstanie zmodernizowane mieszkanie chronione usytuowane w lokalu nr 3.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f77f7fd-9552-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021652/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja i remont części budynku nr 116 położonego przy ul. Kętrzyńskiego 116 w Bemowie Piskim, w wyniku którego powstanie zmodernizowane mieszkanie chronione usytuowane w lokalu nr 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067525/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.ZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i remont części budynku /dawnego lokalu mieszkalnego/ położonego przy ul. Kętrzyńskiego 116 w Bemowie Piskim, w wyniku którego powstanie zmodernizowane mieszkanie chronione usytuowane w lokalu nr 3 na działce o nr. geod. 20/98 obręb Bemowo Piskie.
2. Zakres robót obejmuje:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty ogólnobudowlane,
c) roboty sanitarne,
d) roboty elektryczne,
e) dostawa i montaż wyposażenia,
f) wentylacja.
3. Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji tj.: projekcie budowlanym stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlano – montażowych stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ, przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
4. Ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe przedmiar robót ma charakter pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
5. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy w sytuacji, gdyby w projektach budowlanych lub przedmiarze, a więc w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy a takim odniesieniem nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywane, w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 - 107 ustawy, że proponowane rozwiązania
w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia.
7. Przedmiot zamówienia dofinansowany jest ze środków Funduszu Dopłat Banku Gospodarstwa Krajowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245160,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245160,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |