Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka
Wójt Gminy Ustka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00097059
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-24 11:10
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8390030153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy
2 przyznane
MARTYNA BRANDTUstka, PL
232 470 PLNMARTYNA BRANDTUstka, PL
232 470 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.